• Гонконгські послідовники Фалуньгун: «Китайська влада не виконала свої передолімпійські обіцянки»

  • Середа, 13 серпня 2008 року
 
Біля 50-ти послідовників Фалуньгун Гонконгу за день до початку Олімпіади провели акцію протесту проти посилення репресій їхніх однодумців у континентальному Китаї, використовуючи як привід підготовку до Олімпіади, повідомило Центральне агентство новин.

Учасники акції, яка відбулася в другій половині дня 7 серпня в парку Чжеда, підкреслили, що китайська влада не дотрималася своєї обіцянки до початку Ігор поліпшити в країні ситуацію з правами людини. Вони також висловили протест проти того, що китайська компартія всіма силами намагається приховати той факт, що репресії послідовників Фалуньгун у Китаї стали ще більш запеклими перед Олімпіадою.

Під час мітингу також було повідомлено, що в 133 країнах близько 1 млн 350 тис. чоловік підписалися під вимогою до китайської влади зупинити репресії Фалуньгун до початку Олімпійських ігор.

За неповною статистикою Інформаційного центру Фалунь Дафа (ІЦФД), за період від кінця минулого року й до липня цього року в Китаї було заарештовано 8037 послідовників Фалуньгун.
Підписатися:

Коментарі