• Офіційний Пекін використовує Олімпіаду для нападок на Фалуньгун

  • Четвер, 14 серпня 2008 року
 

За інформацією правозахисників, останнім часом Пекін значно підсилив репресивні заходи стосовно духовного руху Фалуньгун. Про це 8 серпня в день відкриття Олімпіади повідомив в поширеній заяві Інформаційний центр Фалунь Дафа (ІЦФД).

Спікер центру Ерпін Чжан заявив: «Компартія Китаю (КПК) протягом 9 років наклеює на Фалуньгун різні брудні ярлики, щоб виправдати свої терористичні дії щодо нього та додати їм законний статус».

ІЦФД також висловив побоювання з приводу того, що все більш наростаючі нападки на Фалуньгун і особливо за кордоном, наприклад у Флашингу (передмістя Нью-Йорка), та інших районах, є лише частиною якогось глобальнішого плану.

При цьому цілком можливо, що під час Олімпіади китайська влада може вчинити яку-небудь провокацію, щоб ще більше обмовити Фалуньгун в очах людей. Наприклад, можуть організувати якийсь інцидент і приписати його Фалуньгун, як це було з самоспаленням у 2001 р.

Нагадаємо, тоді 23 січня 2001 року на площі Тяньаньмень стався так званий інцидент самоспалення, після чого було опубліковано заяву про розслідування інциденту ВОРПФ (Всесвітня організація з розслідування злочинів проти Фалуньгун).

Разом з тим спікер Фалуньгун зробив заяву, стверджуючи, що ті, хто підпалив себе на площі Тяньаньмень, не були послідовниками Фалуньгун. При детальному перегляді відеозапису «самоспалення», було ясно видно, що весь інцидент був усього лише фальсифікацією.

При цьому Організація з розвитку міжнародної освіти (IED) зробила офіційну заяву на засіданні ООН 14 серпня 2001 року: «... Режим вказує на ймовірний інцидент самоспалення, що стався 23 січня 2001 року на площі Тяньаньмень, як доказ того, що Фалуньгун є [наклепницькі слова видалено]. Проте ми отримали відеозапис цього інциденту, який, як ми вважаємо, доводить, що цей випадок був організований самим урядом. Ми маємо доступні для поширення копії цього відеозапису», - інформує Faluninfo.ru.

Тим часом, канадський адвокат Клайв Анслі у своїй заяві згадує, як це було в Китаї в 1999 р. «Тоді лише почалися репресії Фалуньгун, - розповідає адвокат, - я на власні очі бачив, наскільки злісним і страшним був тиск на Фалуньгун. У всіх без винятку ЗМІ люто очорнювали Фалуньгун і стимулювали людей викорінювати цю практику і видавати владі їхніх послідовників, і це було в усій країні».

Відзначимо, як раніше писала The Epoch Times, після того, як у Сичуані стався землетрус, в китайських прокомуністичних ЗМІ було безліч статей про те, що послідовники Фалуньгун за кордоном силовими способами перешкоджають китайцям жертвувати на допомогу постраждалим. Примітне те, що про це більше не повідомляли жодні інші ЗМІ, окрім вищезгаданих. Це також ще одна затія китайського режиму, спрямована на те, щоб викликати в людей ненависть до Фалуньгун.

Ерпін Чжан також відзначив: «Я хочу ясно заявити, що будь-які подібні вчинки із застосуванням насильства зроблені від імені Фалуньгун, є провокацією і не мають до Фалуньгун жодного стосунку. Від самого початку репресій і до сьогодні, послідовники Фалуньгун використовують лише мирні форми протесту, ми абсолютно не можемо зробити жодних дій, що заподіюють шкоду безневинним людям. Наша віра ґрунтується на принципах доброти і терпимості, і навіть викриваючи репресії Фалуньгун, здійснювані КПК, ми також твердо дотримуємось цих принципів».

Го Тяньхун. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...