• Китайський емігрант: «Моїх батьків незаконно заарештували в Китаї і вкрали всі їхні заощадження»

  • Середа, 3 вересня 2008 року
 
Багато емігрантів з Китаю хвилює доля родичів, що залишилися на батьківщині. Для того, щоб полегшити і так важку долю громадян Китаю, вони звертаються через  різні урядові та громадські організації, а також засоби масової інформації  різних країн до офіційних осіб Китаю. Вони не втрачають надії на те, що правляча партія і офіційні особи прислухаються до їхнього голосу.

Нижче приводиться відкритий лист жителя Нью-Йорка Чжан Шуаніня, громадянина США, в прокуратуру м. Цзінань провінції Шаньдун:

Офіційним особам прокуратури м. Цзінань провінції Шаньдун:

Я живу в США, в Нью-Йорку. Я повинен розповісти вам про те, що сталося з моїми рідними в Китаї. Мої батько Чжан Сину і мати Лю Піньцзе - обоє звичайні доброчесні громадяни. Проте вони зазнали незаконного переслідування через те, що займаються Фалуньгун.

16 липня 2008 року близько 11 години вечора керівництво відділу національної безпеки Чжунцюй м. Цзінань і відділення міліції Вейцзячжуан направили групу невідомих осіб в будинок моїх батьків. Ці люди вибили двері і забрали їх. Після цього в будинку батьків влаштували обшук і вкрали багато особистих речей. Досі немає списку вилучених речей. Такі дії - пряме порушення законів Китаю, і я вимагаю, щоб ви терміново розслідували цю справу і звільнили моїх батьків.

Більш того, у моїх батьків було 100 тис. юанів, які вони зберігали вдома, вони заощаджували їх все життя. Міліціонери, які увірвалися в будинок, сказали, що ці гроші зберігатимуться в безпечному місці у посадових осіб. Проте досі гроші не повернені. Я хочу запитати: які законні підстави для таких дій? Також моїм батькам не повернули документи і новий стільниковий телефон.

Шановний пане прокуроре, я сподіваюся, що китайські відділення міліції поводитимуться з громадянами згідно із законом і в шанобливій манері, замість того, щоб нестримно переслідувати безневинних людей.
Підписатися:

Коментарі