• Громадянинові Швейцарії не дозволили в'їхати у Гонконг

  • Субота, 6 вересня 2008 року
 
Тайванська Асоціація Фалунь Дафа (Фалуньгун) засудила владу Гонконгу за їхню заборону на в'їзд громадянинові Швейцарії Даніелю, який є послідовником Фалуньгун. Про цю заяву, поширену від 2 вересня, повідомило Центральне агентство новин.

У поширеній заяві мовиться, що громадянин Швейцарії Даніель, за фахом фотограф, одружений із громадянкою Тайваню. Він мав намір поїхати з Тайваню в Гонконг, щоб купити професійне устаткування для фотографування.

Проте був затриманий на митниці. Його допитували 5 годин. Незважаючи на те, що окрім покупки устаткування, інших намірів у нього не було, його депортували назад у Тайвань, не пояснивши причини.

Тим часом Тайванська Асоціація Фалунь Дафа заявляє про безпосередній тиск компартії Китаю на Гонконзьку владу. Також у поширеному документі наголошується, що в гонконзьких митників є «чорний список», в якому вказані імена багатьох закордонних послідовників Фалуньгун. На цій підставі їх не пускають на територію Гонконгу.

Асоціація у своїй заяві також засуджує китайський комуністичний режим за грубе нехтування основних людських прав і свобод, а також закликала всіх людей допомогти зупинити репресії послідовників цієї практики в Китаї, які тривають уже 9 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...