• У Китаї і далі жорстоко вбивають незаконно ув'язнених

  • Четвер, 4 вересня 2008 року
 
Про події недавніх жорстоких убивств послідовників Фалуньгун у Китаї повідомила щоденна італійська газета Il Giornale.

У статті газети Il Giornale від 24 серпня мовиться про 58-літнього Чжуня Чженфу, мешканця м. Чжучен провінції Шаньдун, незаконно арештованого в травні цього року. Під час перебування під вартою, окрім биття, до Чжуня застосовували різні види тортур, що призвело до його смерті. Лю Сюймей, житель того ж міста, був арештований в липні і помер через 17 днів після арешту.

Італійські журналісти Міжнародного агентства новин спробували з'ясувати у китайських чиновників причини і обставини смерті цих людей. Проте не отримали жодної відповіді на офіційні запити.

У статті також мовиться, що послідовники Фалуньгун займаються медитацією згідно з традиціями системи Будди і системи Дао. 25 квітня 1999 р. близько 20 тис. прихильників Фалуньгун приїхали до Пекіна з мирним зверненням до уряду не позбавляти їх основних прав і свобод. Уже в липні того ж року китайська компартія почала широкомасштабну кампанію придушення Фалуньгун у всьому Китаї і за його межами.

Ця кампанія триває до тепер і включає різного ступеню жорстокості методи: від штрафів і звільнень з роботи до тортур і видалення органів у живих людей.
Підписатися:

Коментарі