• Трагічно загинув послідовник Фалуньгун у Китаї

  • Субота, 4 жовтня 2008 року
 
Ранок 18 серпня у м. Паньцзинь провінції Ляонін розпочався з того, що декілька поліцейських незаконно ввірвалися у квартиру послідовника Фалуньгун Яна Цинфена. Його вигнали з дому без пояснення причини. При цьому вони, не надавши ордер на обшук або рішення суду, стали проводити обшук.

За словами свідків, приблизно через дві години після цього Ян раптом випав із вікна своєї квартири на 6 поверсі й розбився на смерть. Поліцейські вибігли з під'їзду, констатували його смерть і відразу ж пішли. Потім прийшли інші поліцейські й повідомили, що він покінчив життя самогубством, і зажадали, щоб його родичі негайно піддали кремації його тіло.

Згідно з даними сайта minghui.org, того ж дня у м. Панцзинь були заарештовані ще 8 послідовників Фалуньгун. Раніше в цьому місті вже були зафіксовані численні випадки загибелі послідовників Фалуньгун у результаті репресій.

Місцева влада не пояснює обставини загибелі цих людей. Й стосовно Фалуньгун дотримується політики: «Коли справа стосується Фалуньгун, то можна не спиратися на закони» і «якщо забили до смерті, то буде вважатися, що заподіяв собі смерть».

Нагадаємо, як раніше писала The Epoch Times, арешти й убивства послідовників Фалуньгун не припинялися навіть під час Олімпійських ігор у Пекіні. Більш того, нещодавно стало відомо про розробку особливого плану, що зараз опрацьовується. Китайський режим готує широкомасштабне й масове придушення «чотирьох видів нестабільних елементів суспільства», що не має прецедентів в історії.

«Чотири види нестабільних елементів», про які йде мова, насправді зовсім не терористи, екстремісти або рецидивісти, а... голови домашніх християнських церков, апелянти, правозахисники й люди, які мають погляди, відмінні від поглядів компартії.

Особливий акцент зроблений на послідовниках системи Фалуньгун, яку в Китаї сам режим, перед тим як розгорнути репресії, визнав найпопулярнішою серед народу практикою. Фалуньгун став розповсюджуватися в Китаї в 1992 р. Його засновник майстер Лі Хунчжи, поширюючи практику, об'їхав з лекціями весь Китай. За деяким даними, навіть члени компартії займалися цією системою.

Се Чженхуа. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі