• Незаконний арешт зруйнував сім'ю

  • Субота, 20 вересня 2008 року
 

Послідовниця Фалуньгун пані Ден Ліньфен була арештована поліцією на вокзалі, проте цього виявилося поліцейським замало: вони чинили тиск на її малолітнього сина, який незабаром помер.



За повідомленням сайта minghui.org, 26 лютого 2008 р. пані Ден Ліньфен разом зі своїм сином зібралася поїхати в повіт Болю, щоб відвідати своїх родичів. На залізничному вокзалі м. Цзямуси провінції Хейлунцзян під час перевірки сумок поліція виявила у них декілька CD дисків та листівок про Фалуньгун.

Після того поліцейські затримали Ден. Поліцейські разом із 17-річним сином Ден поїхали до їхнього дому і провели обшук, у результаті якого забрали їхній комп'ютер. На другий день поліція знову приїхала до них і почала розпитувати сина Ден, як знайти однодумців його матері, послідовників Фалуньгун.

Хлопець був дуже наляканий і в результаті нервового зриву дуже захворів. Його мати перебувала в ув'язненні аж до суду, який відбувся 17 червня. Їй не дозволили повернутися додому доглядати хворого сина. Суд засудив її до 2 років ув'язнення, після чого її відправили в жіночу в'язницю м. Харбіна.

Коли син дізнався про це, його стан погіршився ще більше. На той час він лежав у пекінській лікарні, і на його лікування вже витратили десятки тисяч юанів. Щоб сплатити лікування, чоловік Ден був змушений закласти їхню квартиру. 20 серпня їхній син помер.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...