ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За перших півроку в Китаї було арештовано більше 8 тисяч послідовників Фалуньгун

Велика Епоха
Співробітники китайських спецслужб заарештовують послідовника Фалуньгун. Фото з epochtimes.com
Співробітники китайських спецслужб заарештовують послідовника Фалуньгун. Фото з epochtimes.com
Протягом перших 6-ти місяців року, згідно з неповними даними, по всьому Китаю було арештовано 8037 послідовників Фалуньгун.

Згідно з неповною (внаслідок інформаційної блокади) статистикою Інформаційного Центру Фалунь Дафа (ІЦФД), в період з січня по липень 2008 р. в Пекіні було арештовано 586 послідовників Фалуньгун. Серед них 83 людини було арештовано в січні, 87 — в лютому, 57 — в березні, 112 — в квітні, 144 — в травні, 48 — в червні і 55 — в липні.

За станом на 30 червня 2008 р., по всьому Китаю цього року було арештовано 8037 послідовників Фалуньгун. Близько чверті заарештованих є жителями Пекіна. Населення Пекіна, включаючи приїжджих, становить всього лише одну сімнадцяту частину всього населення країни. Під час землетрусів з 12 по 31 травня було зафіксовано 104 арешти. В травні з 12 по 14, всього за три дні, було арештовано щонайменше 28 послідовників. Через тиждень, 20 травня, під час проведення в місті акції масових арештів було арештовано ще 30 послідовників. За даними, отриманими з районних органів внутрішньої безпеки Пекіна, це була широкомасштабна міська скоординована операція.