• У Китаї заарештували подружжя через приналежність до Фалуньгун

  • Субота, 18 жовтня 2008 року
 

І далі надходить інформація про факти репресій над послідовниками Фалуньгун у Китаї. У червні 2008 р. поліція заарештувала подружжя, жителів провінції Хейлунцзян за те, що вони є послідовниками Фалуньгун. Зараз їх утримують у Першому центрі затримання м. Цзісі. У районній прокуратурі проти них порушили кримінальну справу, яка скоро має бути передана до суду.

Як повідомив сайт minghui.org, 39-річного Лю Цзінлу з дружиною Сунь Лісян заарештували ввечері 2 червня, коли вони на машині їхали в селище Тайбін. Вранці 3 червня співробітники відділу держбезпеки прийшли до них додому і провели обшук. У результаті обшуку вони конфіскували 2 ноутбуки, 2 настільних комп'ютера, принтер, 20 тис. доларів США, інші коштовні речі та машину вартістю 100 тис. юанів. Усі ці речі вони просто забрали, оскільки не зробили жодного опису і не запрошували жодних понятих.

За наявними даними, 19 вересня прокуратура району Цзіцюань порушила проти них кримінальну справу, яка днями має бути передане до суду. Їхні родичі найняли адвоката, який представлятиме їхні інтереси в суді.

Лю 13 років працював в Росії, а потім, коли в 2007 р. повернувся до Китаю, почав займатися приватним бізнесом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...