ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайська компартія погубила ще одну сім'ю

Велика Епоха
Пані Цао Сюйся з м. Цзямусі провінції Хейлунцзян померла вранці 31 серпня 2008 р. після численних тортур і ув'язнень, які пережила через китайську компартію (КПК) за те, що вірила у Фалуньгун.

Послідовниця Фалуньгун Цао Сюйся померла після численних тортур і ув'язнень
Послідовниця Фалуньгун Цао Сюйся померла після численних тортур і ув'язнень
Її чоловік Чу Фенюй у відкритому листі, який він адресував всім людям доброї волі, а також урядам країн і організаціям у всьому світі, розповів про долю своєї дружини після того, як в 1999 р. колишній лідер КПК Цзянь Цземінь розпочав кампанію репресій і придушення послідовників Фалуньгун.

У 1999 р. через декілька місяців після заборони Фалуньгун в Китаї Цао і ще декілька послідовників цієї практики поїхали в Пекін із зверненням до уряду. Їх заарештували, ув'язнивши на 15 діб. Одночасно з цим Цао була звільнена з роботи, і на організацію її чоловіка влада також чинила великий тиск через те, що у них є працівники, родичі яких практикують Фалуньгун. Через декілька днів її чоловіку повідомили, що він може заплатити 5000 юанів і забрати її додому. Чоловік позичивши гроші, викупив її.

У червні 2000 р. Цао поїхала в м. Муданцзян із зверненням до влади, щоб захистити своє право на свободу віри. Її заарештували, і додому вона повернулася лише через 40 днів.

10 травня 2002 р. четверо поліцейських увірвалися до них в квартиру і, не пред'явивши жодних ордерів та нічого не пояснивши, забрали пані Цао й відвезли в місцевий центр ув'язнення. Другого дня вранці її чоловік пішов туди, йому сказали, що його дружину звинуватили в порушенні громадського порядку і засудили до 3-х років виправних робіт.

Під час ув'язнення окрім жахливих умов та харчування, на неї чекало побиття електричними палицями та позбавляли сну. Взимку її виводили на вулицю в легкому одязі й залишали там, вимагаючи, щоб вона сказала, що більше не практикуватиме Фалуньгун. При цьому її рідним, включаючи і чоловіка, не дозволяли з нею зустрічатися. Коли термін ув'язнення добігав кінця, через те, що вона відмовилася письмово відректися від своєї віри, їй продовжили термін ще на 4 місяці.

За словами чоловіка, коли Цао випустили, він насилу її впізнав. Вона дуже схудла, у неї були серйозні захворювання легенів і серця.

В грудні 2007 р. Цао знову заарештували під час поширення на вулиці листівок про Фалуньгун. Цього разу під час тортур в центрі ув'язнення Сифеншань її фізичне і психічне здоров'я сильно похитнулось. Вранці 31 серпня 2008 р. вона померла.

В кінці свого листа Чу Фенюй написав: «Я ненавиджу компартію, а особливо кліку Цзянь Цземіня. У нас була дружна міцна сім'я, якої мене позбавили. Я не займаюся Фалуньгун, але своїми очима бачив, як ця практика не лише зробила мою дружину фізично здоровою, а й значно поліпшила її характер. Китайська компартія вбила її тільки за те, що вона прагнула жити за принципом Істина Доброта Терпіння (основний принцип учення Фалуньгун). Те, що сталося з нашою сім'єю, спіткало десятки і сотні тисяч сімей по всій країні. Я сподіваюся, що небеса і Боги покарають компартію за все, що вона натворила. Я вірю, що одного дня це неодмінно станеться, і що цей день вже близько. Я звертаюся до всіх людей світу: допоможіть зупинити цю велику трагедію китайського народу!»