• Чжу Хунбін помер після звільнення з в'язниці в Китаї, де йому вводили невідомі препарати

  • Неділя, 19 липня 2009 року
 

Китай. Співробітник компанії Daqing Petrol Чжу Хунбін був засуджений до 7-ми років в'язниці за практику Фалуньгун. Під час ув'язнення його піддавали тортурам і знущанням, а також вводили невідомі ліки. Його здоров'я так і не відновилося. Він помер 18 червня, через півроку після звільнення.Як розповіли родичі Чжу, 29 грудня 2001 року до нього на роботу прийшли двоє місцевих партійних чиновників і поліцейські. Вони примушували Чжу підписати так званий «гарантійний лист» про відмову від практики Фалуньгун і «лист каяття». Коли він відмовився це зробити, його обшукали і знайшли інформаційні матеріали, які розповідають про репресії Фалуньгун Компартією Китаю. У той же день поліція провела обшук у нього вдома, конфіскувала книги та матеріали Фалуньгун.

Згодом на суді ці матеріали були використані як речові докази його «злочину», на підставі яких Чжу був засуджений до 7-ми років в'язниці.

Під час ув'язнення він оголосив голодування в якості протесту переслідування, яке він вважав абсолютно незаконним. До нього почали застосовувати насильницьке годування через трубку. Одного разу трубку вставили неправильно і залили йому чашку розбавлене сухого молока в легені. В результаті легені почали гноїтися.

Тюремні охоронці також часто змушували в'язнів бити його. А перед тим, як у в'язницю повинні були прийти перевіряючі, оскільки Чжу відмовлявся носити тюремний одяг, охоронці били його головою об стіну до тих пір, поки він не втрачав свідомість.

Одного разу його протягом 3-х днів протримали прикутим до стіни з розведеними в сторони руками і ногами. В результаті цього катування його руки розпухли і стали товщі ніж ноги.

Йому також зробили ін'єкцію невідомих ліків, після чого він втратив свідомість, а коли прийшов до тями, то у нього сильно погіршилася пам'ять, і він став забувати те, що робив кілька годин тому.

Коли прийшов час звільнення з в'язниці, 29 грудня 2008 року, Чжу не міг самостійно ходити, його виніс назовні в'язень за наказом охорони.

18 червня 2009 року Чжу помер. Череп у нього побілів, кістки стали дуже крихкими. Родичі впевнені, що це результат дії ліків, які йому вводили у в'язниці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...