• Діти в Китаї страждають від переслідування компартією. Трагедія маленької Цінцін

  • Четвер, 16 липня 2009 року
 
Китай. Цінцін виповнилося п'ять років, вона живе в Пекіні. Ще до свого народження її батько Ню Цзінпін та матір Чжан Ляньін кілька разів піддавалися арешту і ув'язненню.

14 червня 2005 року, коли Цінцін тільки виповнився один рік, кілька поліцейських заарештували її мати тільки за те, що вона займається вдосконаленням за системою Фалунь Дафа. Без суду і слідства агенти «Офісу 610» відправили її у виправно-трудовий табір на два з половиною роки.

У жіночому виправно-трудовому таборі Пекіна, охоронці підбурвали злочинців катувати Чжан Лянін. Вони закривали мокрим рушником її обличчя так, що вона не могла дихати. Як тільки вона втрачала свідомість, вони знімали рушник. Після того, як вона приходила в себе, вони повторювали це катування багато разів щодня.

Тортури методом удушення довели Чжан до критичного стану. Батько дворічної Цінцін безуспішно шукав можливість допомогти дружині. Під час приїзду в Китай віце-президента Європейського парламенту Едварда Макміллан-Скотта, маленькій Цінцін з батьком вдалося зустрітися з ним.

13 грудня 2007 року мати Цінцін була звільнена з виправно-трудового табору. Вона була худою і блідою, все її тіло було вкрите великими синцями. Але Цінцін все-таки була щаслива, що її мама повернулася додому.

Нажаль, щастя дівчинки через чотири місяці несподівано закінчилося. 20 квітня 2008 року люди з відділення внутрішньої безпеки схопили Цінцін та її батьків біля їхнього будинку. Як тільки родина підійшла до свого дому, поліцейські оточили їх і накрили голови батьків дівчинки чорними мішками. Вони побили батьків прямо на очах у 4-річної Цінцін. Потім вони запхали їх і Цінцін в поліцейську машину.

Кілька днів по тому, коли родичі приїхали, щоб забрати Цінцін, вони побачили, що обличчя її батька було покрито синцями. Невдовзі батьки дівчинки були ув'язнені у виправно-трудовому таборі на два з половиною роки. Стало відомо, що розпорядження про цей арешт надійшло від заступника мера Пекіна. Виконанати наказ поліцейські  мали не пізніше червня 2008 року, перед літньою Олімпіадою.

В даний час батько дівчинки ув'язнений у виправно-трудовому таборі Туаньхе в Пекіні. Його утримують в режимі суворого контролю, де охоронці й злочинці піддають його різним видам тортур. Його зуби почали хитатися через постійні побиття, колись чорні волосся стали сивими. Він сильно втратив у вазі.

Перед Олімпіадою мати дитини була переведена у виправно-трудовий табір Масаньцзя, розташований у місті Шеньян. Це сумно відоме місце, де застосовуються особливо жорстокі тортури до послідовників Фалуньгун. Чжан Лянін почала голодування, протестуючи проти переслідування. Один охоронець відкрив її рот залізною ложкою, насильно влив їй воду з часником. Після насильницького годування рот Чжан сильно кровоточить. Її змусили пролежати на підлозі цілу добу. Одного разу їй зкували руки наручниками за спиною і підвісили за них на три дні, при цьому ноги не діставали до підлоги. Після того, як її опустили, вона ледве змогла виповзти з камери тортур. Її били електричними палицями і примушували стояти протягом тривалого часу. Охоронці часто били її дерев'яними палицями, і при цьому приковували її наручниками до дверей, щоб усі бачили її муки.
Підписатися:

Коментарі