• Вечір пам'яті зі свічками з нагоди 10-річчя репресій Фалуньгун у Китаї пройшов на Тайвані

  • Понеділок, 20 липня 2009 року
 
Тайвань. Напередодні 10-річчя з дня початку репресій послідовників духовної практики Фалуньгун китайською компартією, увечері 18 липня в місті Тайнань на Тайвані пройшла акція пам'яті з запаленими свічками. Акція пройшла під девізом «Тільки розпад китайської компартії може зупинити репресії».

Організатори заходу - місцева Асоціація Фалуньгун, розповіли, що таким чином вони вшанували пам'ять загиблих від репресій своїх однодумців у континентальному Китаї, а також закликають міжнародне співтовариство і уряди всіх країн допомогти зупинити ці репресії.

В акції взяло участь понад 300 чоловік. Заходи розпочалися показом документального фільму про переслідування Фалуньгун китайським режимом компартії та мирним протистоянням репресіям послідовників Фалуньгун.

Учасник акції Цай Венься розповів нашому кореспондентові: «Насправді компартія репресує не тільки Фалуньгун. Вона намагається боротися практично з усім в цьому світі: небом, землею і людиною. Компартія проповідує атеїзм, а люди, позбавлені віри в Бога, не розрізняють добра і зла, у них також немає ніяких моральних норм, які могли б стримувати їх вчинки. Спочатку люди завжди шанували Небо і схилялися перед Богами, ми віримо, що за добро і зло, в кінцевому рахунку, буде відповідна відплата ».

Підписатися:

Коментарі