• У китайських в'язницях карних злочинців навчають методам тортур

  • Понеділок, 14 вересня 2009 року
 

Китай. Жіноча в'язниця провінції Хунань спеціалізується на «перетворенні» послідовників духовної практики Фалуньгун. Її співробітники формують групи з найбільш жорстоких злочинців і навчають їх різним методам катувань.

Як повідомили наші джерела, проводячи постійну пропаганду проти Фалуньгун, тюремна адміністрація викликала ненависть до послідовників цієї практики з боку інших в’язнів. Крім того, жорстоке ставлення до них стимулюється додатковими пільгами, заохоченнями та скороченням термінів ув'язнення.

У в'язниці обладнано сім камер для «промивання мізків» послідовникам Фалуньгун, які відмовилися від «перевиховання»*.

У кожній камері перебувають: одна послідовниця вищезазначеного вчення і три карні злочинниці. Якщо послідовники відмовляються від «перевиховання», то терміни ув'язнення карних злочинниць подовжують. Якщо «перевиховання» буде успішним, незалежно від того, який метод при цьому використовувався, карні злочинці отримують пільги, заохочення, а також скорочення терміну.

В ході «перевиховання» жінок примушують нерухомо стояти тривалий час і б'ють за найменший рух. Їх позбавляють сну і можливості користуватися туалетом. Від цього можливе затьмарення свідомості, з'являються ознаки порушення фізіології. Від довгого стояння ноги розпухають, німіють і, врешті-решт, жінка непритомніє.

Після довгого стояння карні злочинниці змушують свої жертви з розпухлими ногами сидіти навпочіпки, самі ж сильно тиснуть їм на плечі. Такі тортури сильно травмують м'язи, кровоносні судини і коліна. Внаслідок чого часто втрачається працездатність, а в окремих випадках трапляється параліч нижніх кінцівок.

Якщо ж об'єкти «перевиховання» протестують проти такого ставлення, відмовляються виконувати накази тощо, то охоронці надягають їм наручники й приковують до поручнів другого поверху двох'ярусного ліжка. Після чого карні злочинці, заохочені охоронцями, всіляко знущаються над ними.

Жертвою таких тортур стала Інь Хун з міста Ченде провінції Хунань. Коли її прикували до ліжка, сусіди по камері вибили у неї з під ніг табурет, і вона повисла на наручниках, сильно травмувавши зап'ястки. Тюремна адміністрація при цьому не лише відмовилися надати їй лікування, а й змусила її чистити боби в крижаній воді. В результаті на шкірі утворилися фурункули, пальці деформувалися і відпали нігті.

Начальник в'язниці Чжао Лань практично відкрито заохочує карних злочинців знущатися з послідовників Фалуньгун, кажучи, що вони не нестимуть відповідальності, навіть якщо їх жертви помруть.

Наприклад, Гань Лінюань, що відбуває тюремний термін за шахрайство, добре виконуючи волю адміністрації, була призначена старшою камери. В її розпорядженні гроші сусідів по камері, вона має право брати продукти, які вони купують.

Лю Янь, засуджена за крадіжку, застосовуючи тортури до послідовників Фалуньгун, неодноразово казала: «Мені нічого не буде, якщо я уб'ю вас. Я скажу, що ви померли від своєї практики. Мені навіть скоротять термін і раніше звільнять – вони це гарантують».

Карних злочинниць, які відмовилися виконувати ці доручення адміністрації, перевели в інші підрозділи в'язниці, в яких немає прихильників Фалуньгун.

Довідка:

* «Перевиховання» – часто використовуваний в китайських в'язницях метод, яким примушують людину відмовитися від своїх переконань. При цьому змушують написати «гарантійний лист» або ж «лист розкаяння». Після цього людина також повинна на практиці підтвердити те, що написала – наприклад, виступити із зверненням перед ЗМІ або брати участь в кампанії «перетворення» своїх колишніх однодумців. Такі методи часто застосовуються до інакодумців, дисидентів, представників релігійних груп тощо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...