• Китайського менеджера таємно відправили у виправний табір за його віру

  • П'ятниця, 4 вересня 2009 року
 

Китай. Співробітники управління держбезпеки міста Шеньяна провінції Ляонін 14 липня таємно викрали менеджера місцевої філії американської компанії. Тільки через півтора місяця з великими труднощами його родичам вдалося дізнатися, що він відправлений у трудовий табір за те, що є послідовником духовної практики Фалуньгун.

33-річний Юй Ян - співробітник шеньянської філії американської компанії з виробництва аналітичної спектральної техніки Leeman Labs.Inc. За хорошу роботу директор компанії презентував йому ноутбук, який у нього потім забрали під час арешту. В даний час напрямок, який він вів у компанії, на межі зупинки. Керівництво хвилюється, але зробити нічого не може.

Як розповіли батьки Юя, після того, як його забрали, про нього не було жодних звісток. Батьки зверталися в різні відомства і поліцейські дільниці, ніхто не надав їм ніякої інформації про сина.

З великими труднощами через знайомих літнім батькам нарешті вдалося дізнатися, що їхній син заарештований через практику Фалуньгун, 28 серпня був переведений у виправно-трудовий табір Шеньсінь з Центру ув'язнення міста Шеньян і перебуватиме там 1 рік і 9 місяців.

Через духовну практику, яка, на думку батьків, допомогла Юй Яну значно виправити свій характер і домогтися гарних успіхів у роботі, його відправили у виправний табір без судового розгляду й офіційного вироку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...