• Колективну скаргу подали на китайську компартію родичі послідовників Фалуньгун

  • Середа, 19 серпня 2009 року
 

Китай. Більше 50-ти родичів  незаконно ув'язненних послідовників духовної практики Фалуньгун, які перебувають у в'язниці міста Дачін провінції Хейлунцзян, подали судову скаргу на дії китайської влади. Текст скарги зі своїми підписами вони розіслали в кілька вищих урядових інстанцій, включаючи судові, а також деякі міжнародні організації, включаючи ООН і міжнародні ЗМІ. Вони вимагають не тільки визволення своїх ув'язнених родичів, але й виплати їм компенсацій, а також притягнення до суду тих, хто брав участь у їх арешті та виносив вироки.

11 серпня «Колективна скарга родичів послідовників Фалуньгун провінції Хейлунцзян на репресії Фалуньгун комуністичною партією»  була відправлена до Всекитайских зборів народних представників КНР, міністерству юстиції, міністерству громадської безпеки, у вищий суд, обком компартії провінції Хейлунцзян, а також Комітет з прав людини ООН, Коаліцію по розслідуванню переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ), Організацію з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (ОРПФГ) і різні ЗМІ.

У звинувачувальній заяві вказується, що після початку репресій Фалуньгун в 1999 році переслідувань зазнали не тільки близько 100 млн. послідовників цієї практики, але також і їх кілька сотень мільйонів родичів.

Далі зазначається, що протягом 10-ти років родичі практикуючих Фалуньгун мовчки виносили ці незаконні репресії, але сьогодні ситуація вже дійшла до ступеня «більше неможливо терпіти». У зв'язку з цим розпочато відкрите звинувачення компартії у злодіяннях, що відбуваються в китайських в'язницях, сподіваючись якомога раніше врятувати своїх рідних, засуджених за віру в «Істину, Доброту, Терпіння» (основний принцип вчення Фалуньгун - прим. кор.).

У заяві також наводяться приклади 16-ти осіб, які нещодавно зазнали репресій, а також розповідається про те, що вони пережили у в'язниці. При цьому, з точки зору китайської Конституції, кримінального права, а також міжнародних договорів, підписаних Китаєм, пояснюється, які пункти порушує китайська влада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...