• Переслідування людей за віру продовжується в Китаї

  • Вівторок, 4 серпня 2009 року
 

Коли три роки тому Чень Гуанся вийшла заміж, їй було близько тридцяти, але зі своїм чоловіком Сунем Сяндуном вона прожила зовсім небагато. Увечері 26 липня 2006 року, через два місяці після весілля, їх заарештували, інформує сайт minghui.org

«Провина» молодят для влади була очевидна - обидва не тільки були послідовниками духовної практики Фалуньгун, але й не хотіли приховувати цього, говориться в повідомленні.

Чень засудили до ув'язнення у виправно-трудовому таборі на два з половиною роки, її чоловіка на три роки.

Повідомляється, що через тортури та ін'єкції невідомих препаратів, які застосовували до Чень у таборі, вона втратила здатність ходити і більшу частину часу спала. Діючи за методикою, відповідно до якої ув'язнених, які знаходяться при смерті, зазвичай видають родині, щоб ті вмирали вдома і не псували статистику, керівництво табору вирішило віддати Чень родині.

Раніше Чень вивчала малювання, любила співати і танцювати. Тепер вона не може самостійно пересуватися. Її чоловік Сунь знаходиться в ув'язненні в трудовому таборі № 2 м. Чжаньцю провінції Шаньдун. Поліція і чиновники постійно турбують Чень і батьків Суня, які доглядають за нею. За їх домом слідкують, телефонні розмови прослуховуються.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...