• У 130 робітників заводу вміст свинцю в крові значно перевищує допустимі норми

  • Четвер, 13 березня 2008 року

Після перевірки стану здоров'я робітників сталеплавильного заводу, з'ясувалося, що у понад 130 із них вміст свинцю в крові значно перевищує допустимі норми. Адміністрація заводу стверджує, що результати обстеження не достовірні.

Як повідомила газета Добробут, робочий заводу з виплавки кольорових металів, розташованого в повіті Фен провінції Шаанси, Чжан Ханьсен. який пропрацював на заводі 9 років, знаходиться у важкому стані. Після обстеження виявилося, що у нього в крові вміст свинцю досягає 1124ug/L в той час, як нормальний вміст не повинен перевищувати 400ug/L. Такий стан викликаний тим, що в цеху, де він працював багато років, дуже велика концентрація пари олова і олов'яного пилу.

У повідомленні також мовиться, що недавно багато робітників цього заводу пройшли медогляд і з'ясувалося, що у понад 130 із них вміст свинцю в крові перевищує допустимі норми.

Чжан розповів, що ще три роки тому адміністрація заводу кілька разів організовувала співробітників озеленювати територію біля цехів, але всі їхні спроби не увінчалися успіхом, оскільки жодне дерево не вижило. 

Медичний співробітник пояснив, що у цих робочих хронічне отруєння свинцем. Окрім медикаментів, що виводять з крові свинець, їм також потрібно буде вживати більше продуктів, що містять калій, залізо і так далі, які теж виводитимуться з організму разом зі свинцем, як побічна дія ліків.

Керівництво заводу у свою чергу заявляє, що в абсолютної більшості робочих здоров'я нормальне і що такі результати обстеження, швидше за все, викликані відсутністю хорошого устаткування в лікарні, в якій проводилася перевірка.

Ці понад 130 робочих вже подали заяви до арбітражного суду повіту. Вони вимагають, щоб завод виплачував їм компенсацію за шкідливу роботу, а також сплатив їм належне лікування їх професійної хвороби.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...