• Тривожна звістка про пересадку серця у місті Чанчунь

  • Понеділок, 15 травня 2006 року
 

4-го березня 2006 року газета "Вечірній Чанчунь" повідомила про операцію по видаленню серця, яка відбулася за 31-у милю від міста Чанчуня.

27-го лютого 28-ми літній Це Баоші з провінції Чжецзян, який супроводжувався його молодшим братом, прибув у Другу лікарню Університету Цзілінь у місті Чанчунь літаком.

Під час перельоту його життя підтримувалося кисневим пристроєм.

Після прибуття у лікарню йому був поставлений діагноз — «невиліковна дилатаціонна кардіоміопатія», єдиним лікуванням якої була пересадка серця.

28-го лютого, на другий день перебування Це у лікарні, лікарі "дивним чином" знайшли відповідне серце і негайно вирішили провести трансплантацію. У повідомленні не було сказано, звідки взялося серце. Сказано було тільки те, що 28-го лютого о 10:00 глава відділення з захворювань нирок лікарні узяв санітарну машину, щоб дістатися до донора, який знаходився на відстані 31-ої милі.

Протягом 10-ти хвилин він видалив серце людини, помістив його у захисний реактив, спеціально зроблений для зберігання серця, і потім помчав назад у лікарню із швидкістю 111 миль за годину. Три години потому серце цієї людини почало битися в тілі Це Баоші. Глава цієї лікарні гордо заявив: "Наша лікарня успішно провела першу трансплантацію серця у місті Чанчунь, це є першою трансплантацією серця, яка проведена лікарями нашої провінції".

Один зацікавлений читач з міста Чанчунь вказав, що згідно загальновідомої медичної інформації, з померлих того дня в світі 100 чоловік, могло підійти серце тільки одного з них. Читач хотів би знати, як вони могли поїхати кудись у межах 31-ої милі протягом одного дня і знайти пожертвуване серце?

Тhe Epoch Times (Велика Епоха)

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...