• Під час святкування 1 травня на Тянь-ань-мень арештовані протестуючі

  • Вівторок, 9 травня 2006 року
 
3 травня апелюючі, заарештовані міліцією під час свята Праці 1 травня, були звільнені. Вони розповіли кореспондентові, що були затримані в Мацзялоу (1).

Відео з місця подій можна подивитися тут
[2.8 Мб] [4.5 Мб] [2.3 Мб] [17.3 Мб]

Мацзялоу був надзвичайно переповнений, і в цьому місці нестача їжі і води була поширеним явищем. Деякі апелюючі відчували себе хворими, але міліція не дозволила їм отримати до медичну допомогу. Декілька апелюючих були відвезені, після невдалих спроб опритомніти.

Перший тиждень свята 1 травня ще не закінчений, і також не закінчилися протести тих, що апелюють. Близько 8 години ранку 2 травня деякі апелянти кричали: “Мені завдали несправедливого збитку!”

“Без коливання охоронці безпеки і міліціонери заарештовували їх на очах багатьох людей і кидали в міліцейські фургони. Апелянти були забрані в відділення міліції площі Тянь-ань-мень”.

Один з них розповів кореспондентові: “Я позавчора пішов на площу Тянь-ань-мень. Коли я туди прийшов, він (міліціонер) не дозволив мені увійти, виявивши мої матеріали про петицію, навіть при тому, що ми не намагалися поширювати флаєрси. Вони обшукували кожного, хто виглядав підозріло. Міліціонери на площі Тянь-ань-мень не дозволяли тим, що апелюють увійти на площу. Якщо ви намагалися проникнути туди, вони заарештовували вас. Спочатку вони б забрали вас у відділення міліції Тянь-ань-мень, а потім для подальшого затримання вас би перевезли в Мацзялоу”.

“2 травня більше 300людей, що апелювали були затримані в Мацзялоу. Люди не можуть покинути пункт затримання до тих пір, поки їх не “затребують” і вони не будуть забрані їх місцевими властями. У одному пункті одночасно було дві або три тисячі чоловік, затриманих в Мацзялоу. За останні декілька днів обидва: південна і північна секції були переповнені. Мацзялоу займає велику площу. Його двір настільки великий, що два автобуси можуть одночасно зробити там розвороти”.

“Щодня ми отримували дві підсмажені булочки і маленький пакет приправ. На день вони давали нам всього 200-300 мл. води. Було дуже жарко і багатолюдно, і люди непритомніли по кілька разів; води, яку нам давали, взагалі не вистачало. Вчора нам дали трохи гарячої води, але тільки один барель (119 л). Ми стояли в черзі, щоб отримати води, але вода швидко закінчилася. Я думаю, що вони не приймають апелянтів за людей. Вони хочуть помістити нас в екстремальні умови, щоб заподіювати нам каліцтва подібні тим, які заподіюють практикуючим Фалуньгун. Це — те, що я думаю”.

(1) Невеликий філіал Пекінського Центру Управління, згаданий як Мацзялоу апелянтом. Мацзялоу розташований в No. 221, північному Паньцзямяо, районі Фентай, міста Пекіна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...