• Існування концтабору Суцзятунь спонукає провести розслідування в китайських трудових таборах

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 квітня 2006 року
 
Після того, як комуністичний режим Китаю заперечував вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун у лікарні Суцзятунь, «Велика Епоха» узяла інтерв'ю у двох свідків. Ці свідки ініціювали розслідування трудових таборів по всьому Китаю, де були затримані практикуючі Фалуньгун. Практикуючі Фалуньгун були переміщені та затримані в суцзятунській лікарні, оскільки всі трудові табори у цей час були переповнені. Зараз компартія Китаю знищила усі свідчення злочинів у Суцзятунь.

Нижче подано інтерв'ю кореспондентів «Великої Епохи» зі свідками:

ВЕ: Нещодавно комуністичний режим Китаю відкрито запросив різні організації для огляду лікарні Суцзятунь. Як ви думаєте, це прекрасний шанс для ЗМІ поїхати туди, щоб розслідувати цей випадок?

Пітер: Я відчуваю, що необхідно цій групі розслідування поїхати в Суцзятунь, та вони не зможуть знайти ніяких свідків або доказів злочинів. Я вважаю, Суцзятунь вже повністю очищений, там вже немає нічого, що можна було б знайти.

Розслідування за таких очевидних обставин зазнає невдачі, там ми не зможемо знайти ні свідків, ні доказів, не говорячи вже про сліди цих злочинів. Цей метод завжди використовувався комуністичним режимом Китаю.

ВЕ: Пам'ятаю, що в попередньому інтерв'ю «Великій Епосі» ви згадали, що на поверхні Суцзятунь нагадує звичайну лікарню. Найостанніші результати розслідування Держдепартаменту США показали, що не було знайдено ніяких свідоцтв того, що лікарня займається незаконними справами. Що ви думаєте з цього приводу?

Пітер: Оскільки ця лікарня раніше була дійсно звичайною, то це є хорошим шансом, щоб прикрити лиходійства, які таємно здійснюються в Суцзятунь. Тому якщо ви розслідуватимете тільки на поверхні, то ви нічого не знайдете.

ВЕ: Ені, яка ваша думка з цього приводу?

Ені: Я думаю, що таке швидке та недобросовісне розслідування, проведене групою, є навіть несправедливим по відношенню до тих, кого там убили. Ми як свідки, подолали великий шлях, щоб приїхати в США. Ми будемо вимагати допомоги цієї великої країни, щоб врятувати наш Китай.

ВЕ: КПК стверджує, що ця лікарня може містити тільки триста пацієнтів, так що вона не може містити 6 000 чоловік. Як ви це поясните?

Ені: Я ніколи не говорила, що затримані послідовники Фалуньгун лежать в загальних палатах. Їх тримають у спеціальних таємних камерах. Ця лікарня не робить хірургічну трансплантацію органів, а тільки виконує вилучення органів. Після того, як вони вилучають органи, їх передають іншим лікарням для хірургічної трансплантації або продають в інші місця.

ВЕ: КПК стверджує, що в лікарні працює тільки 20 лікарів, тому вони не можуть виконувати таку велику кількість хірургічних трансплантацій. Відносно цих 20-ти лікарів, ви думаєте, саме вони займаються вилучення органів, чи цим займаються інші лікарі?

Ені: Деякі лікарі в цій лікарні займаються вилученням органів. Наприклад, мій колишній чоловік був переведений в Суцзятунь з іншої лікарні. Багато хто був медичними практикантами, яких привезли з інших лікарень для того, щоб робити такі операції.

ВЕ: Зараз багато організацій бажають провести незалежне розслідування цих справ. Пітер та Ені, оскільки ви нещодавно сказали, що ніяких доказів не буде в Суцзятунь, то якщо група розслідування поїде туди зараз, на вашу думку, де вони повинні провести розслідування, щоб знайти свідчення? Яка ваша пропозиція?

Ені: Почнемо з того, що концтабір Суцзятунь є тільки верхівкою айсберга. Оскільки ми вже викрили, що лікарня Суцзятунь займається вилученнями органів, то якщо група розслідування поїде туди, вона не знайде ніяких доказів. Тоді місця, де ми зможемо знайти докази — це інші лікарні, такі як Центральний військовий шпиталь або інші військові шпиталі, також деякі епідемічні лікарні та психіатричні клініки, але найважливіше — це трудові табори, міліцейські ділянки в різних провінціях — місця, де практикуючі Фалуньгун були затримані та затримуються досі. Так, в цих місцях ми неодмінно зможемо знайти докази.

Я знаю людей, які сказали, що послідовники Фалуньгун були переправлені в інші місця, замість того, щоб спочатку потрапити до лікарні в Суцзятунь. Їх перевезли з трудового табору Масаньцзя та інших трудових таборів, в'язниці Дабей та міліцейських ділянок в різних місцях. Тому буде краще, якщо ми проводитимемо розслідування в інших місцях. Крім того, я не думаю, що люди, призначені КПК, повинні вести групу розслідування, оскільки вони знають, де містяться практикуючі Фалуньгун. Буде краще, якщо ми дозволимо деяким практикуючим Фалуньгун у Китаї, а також тим, хто має із цього приводу інформацію, вести групу розслідування. На мою думку, неможливо не знайти доказу такого масового вбивства.

ВЕ: Ви тільки що згадали трудові табори. У той час, чи було це через те, що дуже багато людей перебувало в трудових таборах, і вони не могли вміщати всіх, і тому люди переміщені до лікарень?

Ені: Так. Оскільки у той час дуже багато людей було затримано в місцевих міліцейських дільницях та трудових таборах. Оскільки в тих місцях містилося багато злочинців, то тоді не було місць, де могли б міститися практикуючі Фалуньгун. Тому практикуючих Фалуньгун таємно переправляли у деякі лікарні. Люди, що працюють у Міністерстві охорони здоров'я, не знали, що в лікарні Суцзятунь утримуються практикуючі Фалуньгун.

The Epoch Times (Велика Епоха) 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...