• Таємний наказ «Офісу 610» про систематичне дослідження існування Фалуньгун у провінції Хебей

  • Середа, 26 квітня 2006 року
 

Нещодавно "Велика Епоха" отримала конфіденційний документ організації під назвою «Офіс 610» міста Таншань провінції Хебей.

Документ наказував провести «ретельне та посилене розслідування» по всій провінції Хебей, вимагаючи «реєстрації кожного практикуючого Фалуньгун зі складанням досьє».

Ці нові накази говорять про те, що в Таншані ще залишилося багато «неперевихованих» практикуючих Фалуньгун, по відношенню до яких «Офіс 610» має намір продовжити політику репресій.

«Перевиховання» - евфемізм, який «Офіс 610» використовує для того, щоб примусити практикуючих Фалуньгун зректися своєї віри, описуваний багатьма практикуючими як крайня форма ідеологічної обробки та тортур.

Джерело всередині Китаю, що передало документ, сказало, що «Офіс 610» у місті Таншань провінції Хебей почне наступну стадію переслідувань практикуючих Фалуньгун з кодовою назвою «Операція Весняний Грім», слідуючи наказам, отриманим з головного управління «Офісу 610» в Пекіні.

Документ наказував усім комітетам КПК кожного населеного пункту, району та округу, також відомствам під прямим управлінням окружних адміністрацій проводити ретельне, детальне розслідування практикуючих Фалуньгун на їх території. Їх мета – мати ясне уявлення про тих практикуючих, які відмовилися бути «перевихованими», дані про їх освіту, інтелектуальний рівень, рівень кваліфікації, судимості, звільнення з місць роботи, виключення зі шкіл, а також про те, чи були вони раніше координаторами консультаційних пунктів Фалуньгун.

Згідно джерелам, всебічне дослідження почалося 5 квітня 2006 року. Перевіряється кожне село, житло та робоче місце. На кожного практикуючого складається досьє. Також здійснювалися розслідування серед сезонних робочих, які знімають квартири. Проект украй конфіденційний, всі досьє з позначкою «Практикуючі Фалуньгун» повинні бути складені до кінця квітня.

Документ рекомендує наступну поведінку поліцейським при зборі відомостей про послідовників Фалуньгун: «Повинні бути присутніми офіцери поліції. У разі непередбачених обставин слід діяти напролом.»

При проведенні обшуку нам слід тільки виконувати його, але не розголошувати операцію. Операція строго конфіденційна. Ми повинні жорстко контролювати кількість людей, що знають про проект. Ми не повинні дозволяти кому-небудь звинувачувати нас, дотримуйтеся обережності при використанні примусових заходів».

8 квітня «Велика Епоха» повідомляла про посилення переслідувань, спрямованих проти Фалуньгун, наводячи місто Шицзячжуан у провінції Хебей в якості приклада. Нещодавно поліція міста Шицзянчжуан та офіцери «Офісу 610» провели спільну нараду, наказавши всім поліцейським ділянкам та їх комітетам, бригадам пожежної охорони та іншим робочим одиницям спланувати черговий раунд репресій.

Основним завданням було звернути пильну увагу на квартиронаймачів, сезонних робочих практикуючих Фалуньгун протягом наступних трьох місяців. Також вони наказали всім сумісним комітетам реєструвати домашні телефонні номери відомих практикуючих Фалуньгун. Аналітики вказують, що за минулі декілька років КПК навмисно придушувала новини про Фалуньгун на материковому Китаї, породжуючи у багатьох думку, що він зник на материку. Проте вищенаведена інформація «Офісу 610» демонструє, що послідовники Фалуньгун твердо продовжують практикувати.

Вень Хуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...