• Перші публічні виступи двох свідків таборів смерті в Китаї

  • Четвер, 27 квітня 2006 року
 
 
ВАШИНГТОН. — Два свідки, що виступили під вигаданими іменами Ені та Пітер, виступили на мітингу на площі Мак Ферсон того ж дня, коли китайський лідер Ху Цзіньтао зустрічався з президентом США Джорджем Бушем. Вони пояснили, чому відчувають потребу розповісти про проведення операцій по вилученню органів в трудових таборах Китаю.

"Якщо я не вийду, тоді, можливо, і інші свідки не зроблять цього", — говорить Ені, звертаючись до інших свідків того, що відбувається в трудових таборах, і які ще не виступили відкрито зі своєю інформацією.

Після інтерв'ю з приводу вилучення органів Пітера залякували та він отримав безліч дивних телефонних дзвінків. Проте він висловив рішучість виступити публічно, не дивлячись на загрозу нападу з боку китайського режиму.

"Те, що я зараз стою перед вами та говорю про це, означає, що я плачу величезну плату, котра, можливо, дорівнює моєму життю, але я вважаю, що це не марно", — говорить Пітер. "Я можу допомогти людям, які знають про такі випадки, розповісти правду публічно про те, що насправді відбувається в [китайському] суспільстві".

Близько п'ятисот чоловік, присутніх на мітингу, кричали на підтримку цих двох свідків "Ені та Пітер — герої!"

Підтвердження повідомлень

Ці люди повідомили подробиці про вилучення органів у Китаї, особливо в Суцзятунь, на північному сході Китаю, де знаходилося в ув'язненні близько 6 000 практикуючих Фалуньгун. Вони підкреслили важливість їх публічного виступу — це сприятиме тому, що люди більше віритимуть їх повідомленням.

"Чи то уряд США, чи уряд КНР, вони заперечують існування таких речей, тому виникла необхідність сказати про це", — говорить Ені.

Державний Департамент США повідомив, що вони мали два візити до лікарні Суцзятунь і не знайшли ніяких доказів вилучення органів, але 14 квітня в новинах наголошувалося, що "нас ще турбують репресії Китаю по відношенню до практикуючих Фалуньгун. У нас також викликають неспокій повідомлення про вилучення органів".

Вперше Пітер розповів про звіряче вилучення органів 9 березня, він повідав про те, що дуже багато практикуючих Фалуньгун вбивають для того, щоб вилучити у них органи, а потім останні вигідно продати.

Ені, чий колишній чоловік був хірургом по видаленню рогівки у лікарні по лікуванню тромбозів провінції Ляонін (лікарня, пов'язана з табором Суцзятунь), 17 березня дала інтерв'ю "Великій Епохі". Вона розповіла, що її чоловік робив операції [по вилученню рогівки] живим практикуючим Фалуньгун і що потім тіла таких практикуючих кидали в кремаційну піч; іноді ці люди були ще живими.

Пітер додав, що звірства у Суцзятунь — це тільки "верхівка айсберга".

31 березня "Велика Епоха" опублікувала повідомлення, що ґрунтується на інформації, яку надав військовий лікар; він стверджує, що у Китаї 36 таких місць, як Суцзятунь, і вони розташовані по всьому Китаю, в найбільшому з них, під кодом 672-S, міститься близько 120 000 чоловік.

"Сподіваюся, що вони поїдуть туди та розслідують цю справу", — говорить Ені. "Якщо цього не станеться, тоді відкрийте двері в свою країну і дайте можливість всім брати участь, все оглянути та розслідувати".

Ені також висловила бажання виступити зі свідченнями в Конгресі США.

Велика Епоха (The Epoch Times)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...