• Людство стоїть перед вибором виконати клятву 'НІКОЛИ ЗНОВУ'

  • Четвер, 27 квітня 2006 року
 

27 березня 2006 року, за день до того, як комуністична партія Китаю (КПК) вперше привселюдно заперечувала існування концентраційного табору Суцзятунь після трьох тижнів мовчання з цього питання, в Канаді помер "перший свідок" існування концентраційного табору Аушліц, пан Рудольф Врба.На що натякає Небо людям за допомогою його смерті? У червні 1944-го року пан Рудольф Врба та його друзі, ризикуючи своїм життям, втекли з концентраційного табору Аушліц, та вперше проінформували союзницькі війська про жахливий геноцид євреїв у газових камерах та крематоріях цього концтабору. Вони попередили світ, що єврейський народ знаходився у великій небезпеці.

Недивлячись на те, що розказане ними було неймовірно кривавим та жорстоким, міжнародна громадськість опинилася неспроможною ні обнародувати це попередження, ні вжити профілактичних заходів, а в результаті протягом двох подальших місяців ще 437000 євреїв, відправлених з Угорщини у концентраційний табір Аушліц, було вбито.

Історики згодом прокоментували, що навіть при тому, що принаймні 100000 євреїв було б врятовано в результаті їх повідомлення, якби громадськість повірила їх повідомленню і не піддала сумніву; долі мільйонів убитих в таборах євреїв склалися б абсолютно по-іншому.

Історія може повторюватися найдивовижнішим чином

Вже 22 грудня 2000 року вебсайт Мінхуей/Прозріла Мудрість опублікував перше попередження практикуючих Фалунь Дафа у Китаї: "Ганебні поліцейські планують продавати органи ув’язнених практикуючих Фалуньгун". Опублікована стаття розповіла про охоронців та лікарів, які продавали органи практикуючих Фалунь Дафа і розподіляли донорів органів по різних лікарнях.

Таким чином, шість донорів органів мали відправити лише в одну лікарню традиційної китайської медицини у місті Шицзячжуан. На підставі фактів, що багато з тіл практикуючих Фалунь Дафа, замучених до смерті, мали криваві отвори невідомого походження, розрізи та сліди швів від незаконних розтинів тканин, вебсайт Мінхуей зробив ще одне попередження світу 16 червня 2004 року: "Необхідно терміново привернути увагу міжнародного співтовариства: вилучені та продані органи тіла практикуючих Фалунь Дафа, замучених до смерті в Китаї" (переведено та опубліковано на сайті Прозріла Мудрість (англійська версія), 25 червня 2004 року).

Починаючи з березня 2006 року, декілька чоловік засвідчили диявольські злочини, що відбуваються в таємному концентраційному таборі, в якому, починаючи з 2001 року, містилися тисячі практикуючих Фалунь Дафа. Принаймні у чотирьох тисяч практикуючих, які містяться там, вилучили органи, тоді як вони ще були живими (серця, нирки, рогівки та шкіру), а потім їх спалили у крематорії табору, щоб знищити всі сліди цих злочинів.

Крім того, серед цих жертв були люди похилого віку та зовсім ще діти. Це жорстока акція, що почалася у 2001 році та досягла свого піку в 2002 році, призвела до того, що у таборі не залишилося жодного живого практикуючого. Один зі свідків, військовий службовець, завірив: "У країні існує принаймні 36 таких концентраційних таборів; найбільший з них розташований в області Цзілінь під кодовою назвою — '672-S'.

Там міститься більше 120 000 практикуючих Фалунь Дафа та інших політичних в’язнів. П'ятий за розміром табір знаходиться в області Цзілінь. Там в ув'язненні міститься більше 14 000 чоловік... КПК відкрито заявила, що практикуючі Фалунь Дафа — це вороги народу та з ними можна поводитись відповідно до потреб економічного розвитку, без необхідності отримання на це дозволу від начальства, що означає, що практикуючих Фалунь Дафа не вважають людьми, а скоріше сировиною для виробництва, яку можна використовувати як товар ..."

Таким чином, темна завіса над огидними фактами піднялася, оприлюднена була інформація про неймовірне диявольське насильство, здійснюване проти невинних жертв. Душа розривається на частини, коли бачиш, якими повільними та слабкими діями міжнародна громадськість відповідає на всі ці попередження. За минулих сім років практикуючі Фалунь Дафа багато разів ризикували своїм життям, прориваючись через інформаційну блокаду в Китаї, щоб показати трагічну правду про переслідування Фалуньгун всьому світу.

Все більше та більше людей, урядів, організацій та агентств дізналися правду про геноцид, засудили вбивство та закликали до негайного припинення переслідування. Проте, дії міжнародної громадськості, спрямовані на підтримку правосуддя, все ще дуже повільні та неадекватні і не йдуть ні в яке порівняння з жорстокістю КПК. У питанні про концентраційні табори, КПК, як завжди, обдурює громадськість і заперечує їх існування.

Протягом трьох тижнів після першого повідомлення про концтабори в Китаї КПК зберігала мовчання, але, не втрачаючи часу, швидко перемістила звідти в’язнів та знищила всі свідчення їх перебування в таборі. Саме так і засвідчив військовий лікар, сказавши, що можна дуже легко перевезти декілька тисяч чоловік з одного місця на інше — один закритий потяг може перемістити п'ять тисяч чоловік за одну ніч так, що якби хто-небудь приїхав сьогодні в Суцзятунь, він би не виявив ніяких слідів злочинів, що відбувалися там.

Як тільки КПК виконала все необхідне та підготувалася до наступного кроку, 27 березня 2006 року вона видала "Тимчасове законоположення для практики з пересадки людських органів", що забороняють торгівлю органами. Проте, законоположення вступить в силу тільки 1 липня 2006 року, лише через три місяці, що дасть їм досить часу, щоб продовжити знищення живих свідків (практикуючих Фалунь Дафа).

Наступного дня, 28 березня, спікер Міністерства закордонних справ КПК виступив із запереченням існування концентраційного табору Суцзятунь, і навмисно запросив представників міжнародної громадськості приїхати на розслідування ситуації у Суцзятунь, таким чином намагаючись розповсюдити свою брехню за допомогою ЗМІ, які не знають правди. Демон КПК не зупиняється ні перед чим і продовжує коїти зло.

6 квітня 2006 року Об'єднаний комітет з проведення розслідування діяльності секретного концентраційного табору Суцзятунь та фактів репресій Фалуньгун в Китаї опублікував термінову заяву. Всі розслідування підтвердили, що лікарні та центри пересадки органів у місті Тяньцзінь, у провінціях Хейлунцзян, Ляонін, Цзілінь, Хенань, Хебей, Хубей, у місті Пекіні, у місті Ухані, провінції Хунань, місті Шанхаї, провінції Чжецзян, провінції Юньнань, провінції Аньхой, провінції Шаньси та в автономній області Синьцзян працюють понад норму, виконуючи операції з пересадки органів.

КПК чинила криваву різанину, щоб знищити всі жертви концентраційних таборів; в той час, як кожну хвилину відбувається вбивство, зовнішній світ спостерігає та сумнівається. Кров тече рікою під ножами м'ясника - КПК! Зі всіх подій, починаючи від Олімпійських ігор 1936 року в Берліні до Олімпійських ігор у Пекіні в 2008 році, від 100% економічного зростання нацистів до підйому економічних можливостей КПК, від західної історичної політики заспокоєння до сучасної несправедливості розподілу прибутків, від нацистської фабрики людських тіл до вилучення органів у живих практикуючих Фалунь Дафа в секретних концентраційних таборах за вказівкою КПК, від сумнівів і відстрочення реакції на свідчення першого свідка про концентраційний табір Аушліц до сумнівів і відстороненого спостереження, що триває, за нинішніми концентраційними таборами КПК.

Боги використовують смерть першого свідка того, що відбувалося в концентраційному таборі Аушліц, пана Рудольфа Врби, щоб попередити людей всього світу: Сьогодні прийшов час виконати клятву, зроблену 60 років тому: "Це ніколи не повториться!" Пройшло майже сім років з того часу, як почалося переслідування Фалуньгун, і в той час, як ми коливаємося в холодній, боязкій тиші, мільйони практикуючих Фалунь Дафа гинуть в кривавих руках КПК лише за те, що твердо зберігають свою віру в людську совість - свою віру в Істину, Доброту та Терпіння.

Геноцид, що має місце, далеко перевищує проблему релігійного переслідування або проблему прав людини; цей геноцид — це напад на душу кожної людини. Ми наполегливо просимо, щоб кожна людина і кожен уряд зробили свій вибір між особистою вигодою та своєю совістю. Цей вибір визначить долю кожного.

Хе Юнь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...