• Акція підтримки доктора Ван Веньї перед Білим Домом закінчилася для християн арештом (фото)

  • Вівторок, 9 травня 2006 року
 

ВАШИНГТОН — 2-го травня об 11.00 християни з Christian Defense Coalition and Generation Life були заарештовані біля Білого Дому під час їх молитви про порятунок послідовників Фалуньгун і благополучного вирішення конфлікту з доктором Ван Веньї, якій зараз загрожує 6-ти місячне ув’язнення за її протест під час недавньої зустрічі Буша і Ху Цзіньтао.

Троє: преподобний Патрік Дж. Махоней, його дружина Кеті і Бренді Свінделл повідомили представників влади щодо наміру виступити з протестом. Вони приїхали в Лафаєт Парк, тримаючи в руках транспоранти протесту.

 

“Ми підемо туди і вставши на коліна, молитимемося перед Білим Домом за припинення видалення органів, що вище за будь-які слова, настільки неймовірно те, що там відбувається. Ми проситимемо президента Буша зняти всі звинувачення (проти доктора Ван Веньї), і молитися про здоров'я всіх послідовників Фалуньгун, що знаходяться у в'язницях Китаю”, — заявив преподобний Махоні, закінчуючи свій виступ під схвальні аплодисменти присутніх.

Міс Свінделл сказала: “Я була приголомшена, дізнавшись про переслідування віри в Китаї. Мене надихнув побачений по телевізору вчинок пані Ван Веньї... Я відчуваю сором за свою країну, якщо вона зможе вчинити з нею так само”.

Перш ніж християни підійшли до воріт, поліцейський в штатському підійшов до них і повідомив про те, що зламалася поліцейська комп'ютерна система, і у разі їх арешту буде потрібно більше часу для обробки їх даних. Потім послідовниця Фалуньгун і жертва репресій Дай Чжічжень і її 7-ми літня дочка Фаду, плачучи передали панові Махоні фотографію батька їх сім'ї, який був замучений до смерті в Китаї за свою віру у Фалуньгун. 

Подружжя Махоні і міс Свіндел обернулися і продовжили свій шлях у бік воріт Білого Дому, де стали на коліна, щоб помолитися. Як за розкладом, поліція Національного Парку розігнала всіх туристів від воріт і оточила територію жовтою стрічкою. Поки поліція вирішувала, на чому транспортувати протестуючих, преподобний Махоні, все ще стоячи на колінах, голосно проскандував свої вимоги, пояснюючи туристам чому він знаходиться тут. “Прямо зараз в Китаї члени мирної практики Фалуньгун зазнають репресій, а їх органи витягуються для продажу. Ми закликаємо президента Буша дотримуватися основних принципів прав людини, що ніхто не повинен переслідуватися, зазнавати тортур за їх релігійні переконання”. Жінки продовжували молитися з табличками на своїх спинах, що демонструють фотографію доктора Ван Веньї і закликаючи припинити видалення органів у практикуючих Фалуньгун. 

Приблизно через 5 хвилин після початку офіційного заявленого в повідомленні часу про акцію протесту перед воротами Білого Дому, поліцейські зробили їм останні попередження і одягли на всіх трьох наручники. Троє скандували в унісон ті ж слова, які доктор Ван прокричала президентові: “Президенте Буш, зупиніть їх від вбивств!” Кеті Махоні була останньою із заарештованих, оскільки встигла прив'язати мотузкою свої руки до воріт.

І поки вони, один за іншим заходили у фургон для перевезення арештантів, люди прийшли їх підтримати, не приховуючи сліз, кричали їм услід китайською і англійською: “Спасибі!”

У той же вечір близько 17.00 дві жінки було звільнено, пан Махоні був звільнений на 40 хвилин пізніше. Всі троє приєдналися до телеконференції і вперше поговорили з доктором Ван. Вони подякували докторові Ван за її надихаючі дії, пані Ван у свою чергу, висловила свою щиру подяку за їх солідарність і завірила їх, що послідовники Фалуньгун в Китаї також вдячні їм за їх вчинки.

Захисник з прав людини, доктор Тері Марш, що представляє інтереси доктора Ван в суді і посприяла звільненню трьох християн, так прокоментувала подію: “Це дуже незвичайний випадок, коли одні люди встають на захист інших людей, тим більше йдуть на те, щоб бути заарештованими за це. Ці протестуючі — дуже особливі люди”.

Всі троє також мають намір бути присутніми на мітингу “Друзі Ван” перед будівлею суду Округу Вашингтон 3 травня о 8.30 ранку.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...