• Військовий лікар про видалення органів у послідовників Фалуньгун

  • Вівторок, 9 травня 2006 року
 
 
 
Примітка: Наступний текст містить внутрішню інформацію з приводу видалення китайським комуністичним режимом органів у живих практикуючих Фалуньгун . Матеріал наданий старшим військовим лікарем з Шеньяна, який до цього вже розповідав про видалення органів у живих людей.

Додаткова інформація щодо видалення органів у практикуючих Фалуньгун

В кінці минулого місяця я вже розповідав про вилалення органів у послідовників Фалуньгун в Шеньяні та в інших китайських провінціях. Тут я б хотів дати докладнішу інформацію із цього приводу, щоб допомогти міжнародному співтовариству зупинити ці злочини.

На сьогодні найбільша складність у тому, щоб зібрати докази видалення органів у практикуючих Фалуньгун та інших затриманих людей. Недолік доказів перешкоджає закордонним організаціям, що займаються цією справою, вирішити ці проблеми.

З приводу проблеми, що стосується зібраних доказів, я можу розкрити організаційні дії уряду, з якими я зіткнувся. Сподіваюся, що ті організації, що займаються цією справою, зможуть уважно вивчити дані факти. З міркувань безпеки я не можу повністю розкрити дії уряду. Тут я тільки розповім про деякі обставини.

1. Примусові засоби, що використовуються для видалення органів

В цілому, існує два джерела органів, що трансплантуються: добровільне і ненавмисне. Проте за даними уряду, всі донори органів дають добровільну згоду. Що це означає? Це означає, що коли практикуючих Фалуньгун та інших людей затримують, то при реєстрації використовують їх реальні імена, але коли доходить до трансплантації органів, використовують псевдоніми.

Іншими словами створена помилкова ідентичність. І вся помилкова інформація про цю людину доступна кожному, і документ про добровільну віддачу органів підписаний (звичайно, підпис теж підроблений). Я бачив більше 60 000 документів з підробленими підписами. Всі вони говорять, що доброволець згоден віддати орган для трансплантації і що він несе відповідальність за всі наслідки. Деякі з цих документів підписані добровольцями, які навіть жертвували своїми серцями. Багато документів підписано однією і тією ж людиною.

Ці документи зберігаються протягом 18 місяців, в кінці 18-го місяця їх знищують. Документи зберігаються у військових регіонах на рівні провінції. Щоб проглянути ці документи, потрібний дозвіл чиновників ЦК КПК місцевих провінцій. Одна річ, яку потрібно відзначити, це те, що протягом операції по трансплантації органу, якщо трансплантація буде невдалою, документи по джерело органу і тіло повинні бути знищені протягом 72-х годин.

Всі документи у цій справі і тіло (іноді навіть ще живої людини) повинні спалити у крематорії, і кремація повинна бути підтверджена військовим персоналом управління. Ці військові управління мають право заарештовувати, затримувати або карати лікарів, міліцію, військову міліцію, або проводити чищення персоналу, через який відбулося просочування інформації. Військове управління має дозвіл від Військової Комісії КПК.

2. Органи, отримані з живих тіл

Будь-яку людину, з якої збираються витягнути органи, переводять з в'язниць, центрів затримання або концтаборів. З того часу людина втрачає ім'я, і їй дають ім'я неіснуючого добровольця надання органу. Людині говорять, що вона пройде фізичну експертизу. Експертиза супроводжується місцевою анастезією, а потім витягують орган з живого тіла. З міркувань безпеки подробиці, що стосуються військового персоналу управління, опущені.

3. Чому така величезна невідповідність між відкрито відомою і дійсною кількістю?

Багато людей приділяють велику увагу статистикам трансплантацій, що оголошуються урядом. Фактично “підпільних” трансплантацій органів відбувається у декілька разів більше оголошеного урядом.

Наприклад, якщо уряд говорить, що в рік проводиться 30 000 трансплантацій, то реальна цифра буде близько 110 000 трансплантацій. Існує величезний банк органів, і це є іншою причиною, чому ціни на трансплантацію органів знизилися. Багато лікарень знаходяться під управлінням військових. При повідомленні суспільства і центрального уряду про декілька довершених трансплантацій, фактично, це означає, що під строгою таємницею була абсолютно велика кількість трансплантацій. Реальна кількість набагато вища, ніж цифра, що оголошується урядом.

Як я до цього сказав, в очах тих людей (які здійснюють операції) люди, чиї органи видаляють, не розглядаються як особи, а приймаються за тварин. При виконанні першої або другої операції деякі з них відчувають нервозність і неспокій. Але після здійснення тисяч операцій все змінюється. Вони стають бездушними, коли витягують органи у живих людей і спалюють тіла живих людей.

З 2000 року більше 85 відсотків трансплантацій живих органів по всьому світу було здійснено в Китаї. Ця кількість була отримана з внутрішніх документів Військової Комісії. Деякі люди були підвищені на посаді начальством за “відмінне виконання” в цій області.

4. Контроль і система управління доказами

Як я до цього сказав, трансплантація органів знаходиться під контролем військових. Повноваження цієї системи далеко перевищують повноваження уряду. Якщо у військових щось стає секретною інформацією, вже неможливо більше дізнатися цю інформацію, я упевнений, кожен знає, яке управління в цій військовій системі.

Тому ми повинні звернути увагу на багато з цих військових організацій. Вони є дійсними концтаборами.

На цьому я зупинюся. Я вибачаюсь, але ізміркувань безпеки я більше не можу вдаватися в подробиці.

Старший військовий лікар з Шеньяна.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...