• Крик, що будить совість

  • П'ятниця, 28 квітня 2006 року
 

У п'ятницю я була звільнена з Окружного суду та вважаю необхідним пояснити свій протест у четвер зранку під час зустрічі Ху Цзиньтао та Джорджа Буша на Південній галявині Білого дому.

9 березня «Велика Епоха» повідомила про великомасштабне вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун у лікарні Суцзятунь міста Шеньян, провінції Ляонін на північному сході Китаю. Після того, як стала відома ця історія, китайська компартія терміново вивезла з Суцзятунь всіх послідовників Фалуньгун, що залишилися в живих, приймаючи й інші заходи, щоб приховати те що було зроблене, та заперечуючи інцидент. В цей час «Велика Епоха» доручила мені досліджувати цю історію, тому що я лікар-патолог та маю досвід з трансплантації органів.

Спочатку наші повідомлення ґрунтувалися на інтерв'ю двох чоловік з Шеньяна про те, що відбувалося в лікарні Суцзятунь: "Пітер", китаєць, який працював продюсером в японській телекомпанії Шеньяна; та "Ені", у минулому співробітниця лікарні з лікування тромбозів в Суцзятунь, вона є колишньою дружиною хірурга, який протягом декількох років особисто проводив видалення органів у живих людей в Суцзятунь.

З початку березня, я супроводжувала цих двох свідків на зустрічах з провідними міжнародними ЗМІ, Конгресом США та урядовцями. У той же самий час, ми отримали інформацію про великомасштабні вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун в період з 2001 по 2003 рік у головних трудових таборах для практикуючих Фалуньгун.


Йдучи, кожний пов'язаний з цим, піддає своє життя небезпеці

Деякі пацієнти, які їздили до Китаю для проведення операцій з пересадки органів, розповіли нам, що джерелами органів були послідовники Фалуньгун. Деякі лікарі, які знають повну картину яка відбувається, повідомили нам, що нелюдяна жорстокість того, що відбувається неймовірна, огидна та знаходиться далеко за межами того, про що повідомила «Велика Епоха». Вони сказали нам, що, коли стануть відомі подробиці, люди у всьому світі будуть приголомшені.

Хоча ці люди були в тісному контакті з «Великою Епохою», вони не насмілюються вийти вперед, тому що бояться бути вбитими. Всі вони пильно стежать за цією проблемою та особливо за позицією американського уряду та міжнародних ЗМІ, тому що вони мають потребу в безпеці.

Я зрозуміла, що для американського уряду знати про це дуже важливо. Я контактувала з урядовцями, постійно інформуючи їх про нові факти.

Пацієнти хочуть отримати здорові живі органи. Щоб привертати клієнтів, лікарі в Китаї відкрито говорили в записаних розмовах по телефону про те, що органи отримані від живих послідовників Фалуньгун. Крім того, майже всі лікарні заявляють, що час очікування відповідних органів складає від двох тижнів до місяця. Іноді процес займає всього тиждень, щоб знайти орган та провести аналізи на сумісність крові та тканин.

Багатомовна реклама на вебсайті центру з трансплантації органів в Шеньяні навіть обіцяла, що пацієнт приїхавши до Китаю, зможе через 3 тижні щасливим повернутися додому. Після того, як з'явилися новини про Суцзятунь, вебсторінка китайською мовою була видалена. Як доктор з досвідом в трансплантації органів, я точно знаю, що в багатьох провінціях континентального Китаю повинні бути крупні банки живих органів. Думка про це доставляє мені нестерпний біль.

Ми маємо десятки тисяч без вісті зниклих послідовників Фалуньгун. Їх розшукують сім'ї, які не мають взагалі ніякого поняття про їх місцезнаходження.

Я хочу особливо підкреслити, що це відбувається прямо зараз: широкомасштабне дослідження, яке почалося, включаючи записані інтерв'ю з лікарями з пересадки органів в Китаї показує, що зараз провідні китайські клініки проводять операції з пересадки, використовуючи органи живих послідовників Фалуньгун. Наші дослідження також показали, що лікарні в Китаї поспішають провести якомога більше таких операцій.

Незабаром після того, як світу стало відомо про вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун, КПК видала нову директиву щодо трансплантації органів. Хоча в директиві оголошено про незаконність вилучення органів, вона набуде чинності тільки 1-го липня. Тим часом, багато лікарень переконують пацієнтів скоріше робити трансплантацію, пояснюючи, що після 1-го травня органів буде вже мало. Аудіозаписи цих розмов були опубліковані в Інтернеті.

Очевидно, що китайська компартія знищує всі сліди, в той же самий час поспішаючи щонайшвидше закінчити трансплантації органів. Ми знаємо, що щодня велика кількість послідовників Фалуньгун стає жертвами, з тіл яких здобувають необхідні органи.

У мене зараз немає часу піклуватися про своїх дітей, я залишила їх у Нью-Йорку. Я постійно контактую з різними урядовими установами та ЗМІ, сподіваючись перешкодити цим злочинам і врятувати тих, хто стоїть перед цією небезпекою.

Коли я спілкувалася з представниками ЗМІ, деякі сказали, що вважають інформацію про вилучення органів у живих людей правдоподібною, проте, так як ЗМІ не в силах чинити опір тиску або не хочуть зачіпати двосторонні відносини між їх країнами та Китаєм — не посміли повідомити про це.

19 квітня, за день до зустрічі між Президентом Бушем та Ху Цзиньтао, я пішла на засідання Конгресу з прав людини в Китаї. Проте, двом свідкам, які ризикуючи своїми життями хотіли дати свідчення про вилучення органів, не дозволяли виступити і пояснити, що вони знали. Їм дозволили тільки засвідчити це перед конгресменами на закритій зустрічі. Після того, як вони побачили, що слухання не мало ніякого результату, 21-го квітня вони сміливо вирішили зробити свої перші публічні заяви на прес-конференції.

Після цього слухання в Конгресі США, я зрозуміла, що повинна була зробити те, що я могла, щоб привернути увагу до цих жахливих лиходійств. 20 квітня, я відправилася до Білого дому для освітлення цієї події, проте побачивши, що Президент Буш обмінявся рукостисканням з Ху Цзиньтао, я не могла не запротестувати.

Я плачу про тих учнів Фалуньгун, які були піддані або кого збираються піддати вилученню органів. Я плачу про тих, хто був замучений та став жертвою сучасного геноциду.

Я не хочу, щоб американський президент та міжнародні ЗМІ були обдурені КПК, та сподіваюся, що Ху Цзиньтао перестане слідувати за Цзян Цземінем в переслідуваннях і геноциді Фалуньгун.

Я розповідала факти про ці переслідування нашим читачам та громадськості, відвідала багато подій міжнародного значення. Я вважаю, що вилучення органів у живих людей — найсерйозніший злочин проти людства, геноцид найбільшого масштабу, що відбувається прямо зараз, прямо у нас на очах.

Це — злочин, який зачіпає все людство, і людство повинне об'єднатися щоб зупинити його. Інформація про цю проблему неодноразово ховалася. Я не мала ніякого вибору, окрім як зробити те, що я зробила.

Я діяла у згоді з американським духом свободи, щоб захистити гідність Америки і роду людського.

Згодом, мене затримали на один день. Коли я була звільнена, то побачила, що перед будівлею суду зібралися багато ЗМІ та чекають мене. Всі вони питали мене: "Чому?"

Після звільнення я дала інтерв'ю. Прямо перед одним інтерв'ю з однією з провідних компаній ЗМІ, продюсер сказав мені: не згадуйте про органи. Інформація про вилучення органів у практикуючих Фалуньгун блокується вже шість тижнів.

Преса повідомила, що я зробила біля Білого дому, але нічого не повідомила про причину, чому я це зробила. Проте, саме це питання є ключем до всього.

Америка є Америкою, через її високу пошану до прав людини. Я думаю, що масове вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун стосується кожного з нас та кидає виклик нашій совісті. Це — виклик для всього людства. Таким злочинам та гріхам не можна дозволити більше продовжуватися.

Ван Веньї. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...