• Тисячолітнє місто скоро зануриться у воду (фото)

  • П'ятниця, 28 квітня 2006 року
 
Стародавнє місто Гунтань, розташоване на заході автономної частини Юян Туцзя-мяо в місті Чунцин, скоро назавжди зануриться у воду разом з конструкціями гідроелектростанцій Пеншуй на річці Уцзян.


Гунтань, що має 1700-літню історію та культуру, відомий своїми будинками на палях, розташованих на схилах гір бурхливої річки Уцзянь та стародавніми вулицями, вимощеними кам'яними плитами.

Через своє вигідне розташування, Сичуань, що межує з провінціями Хунань та Гуйчжоу, був з давніх часів центром торгівлі та головним містом на річці Уцзян.

За часів Республіки торговці, провідники та контрабандисти з провінції Сичуань, Хунань та Гуйчжоу збиралися там, щоб експортувати місцеві вироби та імпортувати виготовлені товари. Щодня на річці можна було побачити багато товарних човнів, торгівля у той час була дуже жвавою.

З розвитком морського, сухопутного та повітряного транспорту, процвітання міста поступово зупинилося. Проте збереглися унікальні природні та штучні пейзажі стародавнього міста, але скоро воно назавжди спокійно піде на дно річки.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...