• Важлива інформація про вилучення органів у послідовників Фалуньгун у Китаї

  • Середа, 3 травня 2006 року
 
 
 
"По всьому Китаю в трудових і концентраційних таборах відбувається систематичне вбивство практикуючих Фалуньгун заради вилучення у них органів!" 20 квітня з такими словами д-р Веньї Ван порушила протоколи журналістики і перервала розмову Ху Цзіньтао у Білому Домі. Вона хотіла, щоб ці слова почув весь світ. Поки світові ЗМІ фокусували свою увагу на цьому акті громадянської непокори, накопичені докази, щодо звірств, що відбуваються у Китаї, які й штовхнули пані Ван на такий крок, до теперішнього часу в значній мірі ігнорувалися.

9 березня "Велика Епоха" опублікувала статтю про те, що у провінційній лікарні північно-східного Китаю лікарі вилучали для продажу органи у живих послідовників Фалуньгун.
Настільки ж приголомшливими як і результати початкового розслідування, були результати подальших досліджень, які показали, що викрадення органів і вбивства практикуючих Фалуньгун були дуже поширеною практикою в Китаї протягом останніх семи років.

Найостанніші свідчення записані з розмови з китайськими лікарями, які проводять трансплантації органів. Ці лікарі сказали, що у них є джерела, звідки негайно можуть поступати органи для майбутніх пацієнтів, маючи на увазі існування величезного банку живих органів, про який їх повідомили, що він вичерпається до кінця квітня. Деякі з цих лікарів відкрито зізналися, що ці органи беруть у практикуючих Фалуньгун.

Що ми знаємо?

Спочатку два важливих свідки виступили з викривальними свідченнями про концентраційний табір Суцзятунь в Шеньяні.

Один із цих свідків, що виступив під псевдонімом Пітер (Peter), журналіст, який проводив розслідування для японської телевізійної станції. Другий свідок, що виступив під псевдонімом Енні (Annie), колишня співробітниця лікарні, чий чоловік, нейрохірург, в тій самій лікарні три роки робив операції з видалення рогівки у практикуючих. Зазнавши величезних мук, він, врешті-решт, зізнався своїй дружині про скоєні злочини. Він сказав їй: "Ти й гадки не мала про мої страждання. Ці практикуючі Фалуньгун були живими".
Обоє ці люди знайшли притулок в США і зараз ризикують своїми життями, щоб викрити "найтрагічніший нелюдяний злочин".

Після тритижневого мовчання, дуже довгий час, щоб не відповідати на звинувачення у злочинах проти людства, (китайський комуністичний) режим видав заяву. 28 березня він став заперечувати існування концтабору Суцзятунь. За цей час всі практикуючі Фалуньгун, які ще залишилися, були передислоковані, а сліди злочинів "заметені", заявили обидва свідки.

31 березня виступив третій свідок, що назвав себе військовим лікарем у відставці. Він підтвердив існування страшних злочинів у Суцзятунь, розкрив існування 36 інших концентраційних таборів і передбачив, що марно їхати для розслідування у Суцзятунь зараз, оскільки для режиму "дуже легко передислокувати декілька тисяч чоловік" в інші табори.

Таким чином, уряд США не виявив там нічого особливого, коли 14 квітня КПК запросила офіційних представників на огляд приміщень.

Наступного дня "Велика Епоха" в терміновому порядку звернулася до уряду США, щоб була організована поїздка до Китаю, аби "копати глибше і зажадати відповіді", щоб врятувати тисячі життів.

Декілька чинників зумовили поспіх у цій справі. Перший схоже, що Суцзятунь не єдине явище такого роду. Як стверджує військовий лікар: "Суцзятунь всього лише один з 36 подібних концентраційних таборів, розташованих по всьому Китаю". Найбільший табір, говорить він, знаходиться у провінції Цзілінь; у ньому знаходяться в ув'язненні 120 000 чоловік, велика частина з яких практикуючі Фалуньгун.

На прес-конференції що відбулася 20 квітня у Вашингтоні, округ Колумбія, Енні також назвала Суцзятунь "верхівкою айсберга" і порадила слідчим шукати докази в трудових таборах і відділеннях міліції, де містяться практикуючі Фалуньгун. Якщо правильно проводити перевірку, продовжує Енні, буде просто "неможливо не виявити доказів таких масових вбивств".

Розслідування також повинне відповісти на таке запитання, як стало можливим, що у 2003 році в Китаї було зроблено 3 000 операцій з пересадки печінки, тоді як за період між 1991 і 1998, таких операцій було всього 78.

Всесвітня Організація з Розслідування Переслідувань Фалуньгун (World Organization to Investigate the Persecution of Falun Gong (WOIPFG)) виявила, що у лікарнях Китаю, пацієнтів просять швидко приїжджати на операцію, оскільки теперішні великі постачання «відмінних» органів припиняться до кінця квітня. У записах телефонних розмов з великою кількістю лікарень, слідчі цієї організації і репортери радіостанції "Звук Надії" виявили, що персонал лікарень відкрито визнає, що органи беруть у живих людей, включаючи практикуючих Фалуньгун.

Незрозуміло, як такий очікуваний раптовий спад кількості доступних органів пов'язаний з новим документом "Тимчасове врегулювання практики пересадки людських органів", випущеним Міністерством охорони здоров'я КНР нібито для обмеження крадіжки органів. Ця директива вступить в силу з 1 липня.

Та поспішність, яку проявляють лікарі, плюс закон, оголошений 27 березня, якраз напередодні того, як НРК офіційно відкинула існування Суцзятунь, примусило багатьох подумати про неймовірне: зараз відбувається масове вбивство практикуючих Фалуньгун в останньому ривку заробити гроші, і в процесі сховати сліди скоєних злочинів. Всі ці свідоцтва показують жахливі звірства, що чиняться сьогодні в Китаї.

Щоб чесно провести розслідування ситуації, 18 квітня була організована спеціальна міжнародна група слідчих під назвою Всесвітня Організація з Розслідування Переслідувань Фалуньгун (World Organization to Investigate the Persecution of Falun Gong (WOIPFG). Її місія полягає в тому, щоб йти в кожен трудовий табір, в'язницю, центр затримання і лікарню Китаю, де містяться практикуючі Фалуньгун і незалежно визначати достовірність заяв.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...