• Органи для трансплантації беруть у молоді

  • Понеділок, 27 березня 2006 року
 

Щороку лікарні і медичні центри континентального Китаю проводять велику кількість трансплантацій органів для багатьох людей, що прибувають сюди з усіх континентів, проте джерела отримання органів тримаються в таємниці. Останніми роками, після введення смертельних ін'єкцій як способу страти, надходження органів від злочинців зменшилися, і природно, головним їх джерелом стали ті, кого готують до смерті у в'язницях.

19 і 20 березня кореспондент Великої Епохи Фей Сінь спілкувався по телефону щодо ниркових трансплантантів з персоналом головного військового шпиталю округу Шеньян, лікарні № 463 Народно-визвольної армії Китаю (також відомої як Центральний шпиталь ВПС КНР в Шеньяні) і лікарні Чаоян в Пекіні.

Медперсонал пояснив кореспонденту, що випадків, коли нирки жертвують родичі, дуже небагато, в основному їх беруть у злочинців, причому у живих.

"Відома" таємниця

Лікарі лікарень сказали, що нирки беруть у злочинців. Така ситуація у всіх лікарнях континентального Китаю, це давно вже "відома" таємниця. Пацієнти з різних країн, включаючи Японію і Південну Корею, прибувають до Китаю для пересадки нирок, тому що в їх країнах немає ніяких донорських джерел.

Кореспондент запитав: "Чому злочинець дарує нирку? Це робиться за гроші?" Лікар відповів ухиляючись: "Ні. Деякі нюанси я не можу повідомити. Ви повинні запитати моє керівництво або можете приїхати сюди і обговорити це детальніше".

Коли кореспондент запитав, чи мають органи злочинців високу якість, один з лікарів повідомив, що нирки беруть не тільки у злочинців. Звідки ж їх беруть? Про це знають тільки люди, які видаляли нирки, і керівництво.

Вони також сказали, що якість нирок дуже добра, всі вони надходять від молодих здорових людей. Частка успішних операцій з трансплантації - більше 90%, а ціна в межах 60-120 тис. юанів (US$ 7 500 -15 000). Вони також гарантували, що операцію роблять за допомогою новітнього устаткування, почекати треба буде всього декілька днів.

Один лікар лікарні № 463 сказав: "В середньому щомісяця в нашій лікарні проводиться 10 операцій трансплантації нирок. 30 з 43 палат - для пацієнтів з нирковими трансплантантами".

Коли кореспондент запитав, чи не є видалення нирок у живих людей жорстокістю, лікар відповів: "Всі лікарні видаляють їх у живих людей. Це не торкається інших людей і не входить в предмет нашого обговорення". Інший лікар додав: "Я не можу Вам пояснити це, ми не знаємо всіх подробиць, Ви можете запитати у керівництва".

Як тільки кореспондент говорив, хто він, вони ставали дуже збудженими і відповідали недбало: "Ми багато чого не знаємо. Ви повинні запитати наше начальство." "Цю інформацію не дозволяється розголошувати". "Це допомогли злочинці-волонтери, процедури законні".

Англійська версія:
The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...