• Експерти підтвердили існування в КНР незаконної торгівлі людськими органами

  • П'ятниця, 24 березня 2006 року
 

Шокуюча новина - існування в Китаї концтабору Суцзятунь, де в даний час у живих послідовників Фалуньгун видаляють органи для подальшого продажу - стала очевидною. Це практика незаконного отримання органів ув'язнених без їх попередньої згоди.

Пан Гарі У і доктор Том Діфло - два експерти з протизаконних трансплантацій органів у Китаї, засвідчили в Конгресі США існування широкої практики таких заборонених дій у державних лікарнях КНР.

"У Росії був ГУЛАГ, в Німеччині - концентраційні табори. Через мовчанку світової спільноти було знищено багато людей. Ми повинні зрозуміти, що пора зупинити ці речі", - сказав пан У, засновник Дослідницького Фонду Лаогай (Laogai Research Foundation LRF). Фонд Лаогай був заснований для збору відомостей з цієї проблеми і розповсюдження інформації в суспільстві, тим самим сприяючи глибшому осмисленню людством звірств системи трудових таборів КНР.

Пан У сам провів у китайському трудовому таборі 19 років.

"Якби я спробував втекти і не зміг, то вони б стратили мене і вилучили органи", - сказав пан У.

Згідно з LRF, коли чиновники бажають одержати органи ув'язнених-смертників, то спочатку беруться проби крові для медичного аналізу. Незабаром після цього смертника страчують пострілом в потилицю. Лікарі видаляють органи, які поміщаються в контейнери із спеціальним розчином і відправляються в навколишні лікарні для трансплантації.

LRF простежував звітну документацію на людей, що прибули до Китаю з Азії, які бажали скористатися послугами з трансплантації органів ув'язнених.

Доктор Том Діфло, що очолює відділяння ниркової трансплантації в New York University Medical Center, досліджував існування в Китаї операцій з незаконної трансплантації органів. Його результати, в основному, підтверджують дослідження LRF.

"Уряд говорить про те, що вони одержали згоду ув'язнених або родичів, проте існують докази, що в переважній більшості таких справ не було жодної згоди, і фактично, це було тим, чого хотів уряд", - сказал доктор Діфло.

"Існує велика таємна мережа, в яку втягнуті лікарні, військові і, звичайно ж, лікарі. Як тільки ув'язнений буде страчений, його органи тут же витягнуть і відправлять до клініки, де пересадять людям, які за це сплатили".

Згідно з повідомленням Всесвітньої організації по розслідуванню переслідувань Фалуньгун (WOIPFG), в концтаборі Суцзятунь (місто Шеньян на північному сході Китаю) органи здобувають в інший спосіб.

Велика кількість людей, що відмовилася залишити мирну медитативну практику Фалуньгун, були таємно викрадені і поміщені в цей табір. Оскільки в Китаї послідовники Фалуньгун поза законом, органи витягують у них тоді, коли приходить запит від лікарень, причому витягують їх у живих людей!!!

"Комуністична партія Китаю найбільше боїться Фалуньгун, тому що у цих людей є сильна віра, але не в комунізм", - сказав пан У.

Концентраційний табір Суцзятунь, про існування якого стало відомо днями, не був досліджений паном У або доктором Діфло, проте, у них немає ніякого сумніву в його існуванні.

Английская версия:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...