• Секретний концентраційний табір Суцзятунь

  • Понеділок, 13 березня 2006 року
 
Колишній китайський журналіст, що працював в іноземній телекомпанії, в інтерв'ю Epoch Times розповів про існування секретного концтабору, де у переслідуваних практикуючих Фалуньгун вирізують для продажу їхні внутрішні органи.

Зі слів журналіста, що побажав залишитися невідомим, секретний концтабір Суцзятунь розташований на північному сході міста Шеньян у провінції Ляонін, недалеко від трудового табору Масянцзя, сумновідомого своїми звірствами. Суцзятунь відрізняється від усіх відомих трудових таборів, таких, як Масянцзя й інших - він повністю відділений від зовнішнього світу. Журналіст згадував, що спостерігав за воротами табору, принаймні, протягом двох діб, але не побачив жодної людини або машини. Журналіст заявив, що там перебуває більше 6 000 послідовників Фалуньгун і що у тих, хто вмирає, вирізують органи для продажу. "Після їхнього умертвіння, органи відсилають у різні медичні установи".

Великий бізнес у Китаї із продажу людських органів

"У цей час продаж органів - дуже вигідний бізнес у Китаї", - говорить журналіст. "Багатьом пацієнтам, що вмерли на операційному столі, видаляють органи. Ніхто не розслідує цю справу, і в торгівлю органами залучені навіть лікарі. Вони не можуть знайти достатньо тіл, і ніякі тіла так не доступні для цього бізнесу, як тіла послідовників Фалуньгун".

Журналіст сказав, що, на відміну від інших таборів, про табір Суцзятунь інформації вкрай мало. Він також сказав, що більшість практикуючих Фалуньгун з місцевих таборів типу Масянцзя були переведені в цей секретний табір.

Вебсайт Інформаційного центра Фалуньгун Faluninfo.net пише, що на сьогоднішній день від різних форм переслідування комуністичним режимом загинуло 2840 практикуючих Фалуньгун, 341 людина з їхнього числа загинула у провінції Ляонін. Максимальне число загиблих сконцентроване на північному сході Китаю.

Торгівля людськими органами - дуже прибутковий для компартії бізнес, і повідомлення про пересадження органів чиновникам КПК з'являються часто. Представник Держдепартаменту на питання про концтабір не відповів.

Англійськая версія:
The Epoch Times
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...