• Гао Чжишен: Пекінська міліція повністю втратила людяність. 93-й день КПК незаконно утримує і турбує мою родину

  • П'ятниця, 17 березня 2006 року
 
У ці дні, здається, якби лідери пекінського Бюро Громадської Безпеки використовували правові методи і дії, то вони не сміли б розлучити моїх родичів.

Ці китайські урядовці руйнують основу нашої людської моралі. Це не тільки трагедія для нас, громадян, позбавлених основних прав, але це також трагедія і для самих бюрократів перед крахом тоталітарної системи.

Кілька днів тому більше дюжини посадовців, одягнених у форму пекінського Бюро Суспільної Безпеки, схопили менеджера жіночого салону перукарні, де мій племінник працює охоронцем. Вони допитували її майже 20 годин, намагаючись породити агресію між мною і нею. Наступного дня співробітники пекінського Бюро Суспільної Безпеки викрали мого помічника, адвоката Вен Хайбо, який ніколи не порушував закони.

Після того, як його протягом всього дня незаконно тримали у в'язниці, посадові особи пекінської служби безпеки разом з місцевими головорізами посадили Вен Хайбо під 24-годинний домашній арешт. Вони сказали йому, що,якщо він не припинить працювати у мене, Гао Чжишеня, він залишиться під домашнім арештом на все своє життя.

Вперше за цей час поліцейські з пекінського Бюро Суспільної Безпеки і місцеві головорізи вдерлися в мій офіс. Вони також викрали добровольця Оуян Сяожун, який пропрацював у мене всього лише добу. Оуян Сяожун - батько сімейства, вже пройшло п'ять днів, як його викрали. Його місцезнаходження все ще залишається невідомим. Я і моя дружина переживаємо за його безпеку, ми боїмося, що станеться ще одна трагедія, подібна до тієї, яка трапилася з Сунь Чжиган*. Які тільки несправедливості та жорстокості не робила китайська поліція?

Співробітники пекінського Бюро Суспільної Безпеки ніколи не відчувають сорому за скоєні ними незаконні вчинки. Я вже одержав новини з області Ліньси провінції Хебей про те, що селянин Чень Гуаньдун знаходиться під арештом вже вісім днів. Його батько Чень Генцюань намагався передати йому куртку, проте охоронець в'язниці не дозволив Чень Генцюаню побачити сина. Інший селянин, Чень Генцзян, був викрадений поліцією, і про нього вже четвертий день нічого невідомо. Пекінський уряд і уряд провінції Шаньдун закривають очі на ці лиходійства, пропускаючи все повз вуха, дозволяючи злочинцям робити все, що їм заманеться. Таким чином, ці лиходії знаходяться під захистом політичної системи.

15 лютого пан Ма Веньду, який добровільно працював у моєму офісі декілька днів, потрапив у в'язницю на 48 годин. З того часу він знаходиться під домашнім арештом. Того ж дня поліція відключила мій стільниковий і домашній телефон, факс і інтернет. Посеред дня довгий час я не міг ні з ким зв'язатися. Щодня близько сотні поліцейських, шпигунів і головорізів бродять навколо мого будинку й офісу, не дозволяючи людям, які вирішили допомогти мені, надрукувати мої документи. Ця банда поліцейських стала слухняним інструментом ненависті китайського комуністичного режиму. Вона підкоряється будь-якому наказу щодо мене, і ніхто не дивиться, чи законно і чи морально це. Одного разу до мене зайшов пекінський громадянин з питань оренди будівлі. Згодом агенти пішли за ним додому і наступного дня вдерлися в його будинок, щоб перевірити, чи зареєстрована його сім'я за цією адресою помешкання.

Ці урядовці дегенерували до такої міри, що більше не відчувають відповідальність і турботу за тих, хто звертається до них за допомогою. Сьогодні пекінський громадянин Чжан Ваньхе хотів відвідати мене, але таємна поліція затримала його. Шпигуни і головорізи продовжують створювати напруженість і жах навколо мого будинку. Єдина задача для них - з'ясувати, як розлучити мою родину, і я підозрюю, що вони вже близькі до цього!

* Сунь Чжиган був фахівцем в галузі університетської освіти, який знаходячись в ув'язненні, загинув від тортур міліції. Він був затриманий за те, що не зміг показати посвідчення особи і приїхав з іншого району Китаю.

Гао Чжішен. Спеціально для Великої Епохи

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...