• Центральний відділ пропаганди продовжує пригноблення

  • Вівторок, 21 лютого 2006 року
 

Зараз вийшло багато статей та висловлено багато думок  з приводу  закриття популярного молодіжного журналу Bingdian (“Точка замерзання”) в Пекіні, інцидент з яким знову дуже наочно продемонстрував беззаконня Центрального  відділу  пропаганди та адміністративного відділу видання The China Youth Daily.

Історія нашого життя в Китаї за час існування  відділу  пропаганди  - це історія розтоптування Конституції Китаю та фундаментальних законів. Це його  найбільш  звіряча і темна сторона.  Зараз ЗМІ в Китаї –  це галузь, що найбільш жорстоко і безсовісно пригноблюється комуністичним режимом. Практично жодне з них не  спроможне боротися.

 

В наші дні переслідування владою людей, які працюють в юридичній та духовній галузях, стало ще  більш серйозним, ніж переслідування ЗМІ. У  сфері захисту прав людини в Китаї я ніколи не зустрічав жодного відважного працівника ЗМІ, окрім поважного пана Лу Юегана, який боровся з системою згідно з законом. Свобода - завжди результат хоробрості, а не нагороди безхребетних плазунів.

"Дерева бажають спокою, але вітер не припиниться." Сьогодні я отримав майже сто повідомлень (електронною поштою та СМС), і принаймні в десяти з них згадувався Центральний  відділ  пропаганди.

Ось одне з них: "Люди скрізь зараз у свята заслужено відпочивають, але ці покидьки з Центрального  відділу  пропаганди не відпочивають. Не забувайте про них".

Ось далі: "Звірі в людському  обличчі з Центрального  відділу  пропаганди 56 років п'ють кров китайців, псують і грабують все створене китайським народом".

Наступне  повідомлення: " Наступного року ми обов'язково, не дивлячись ні на що,  розквитаємось з Центральним  відділом  пропаганди!"

Є багато повідомлень, в яких висловлюється особливий неспокій, обурення та розчарування тими посадовцями з  відділу  пропаганди, які руйнують культуру, вбивають етику та зневажають людську гідність, свободу слова та думки, втілюючи брехливу природу антилюдяної культури.

Але одного розчарування, печалю та гніву не достатньо. Поки життя  людей прив'язане до Центрального  відділу  пропаганди, доти китайська нація не зможе відкрити нову сторінку історії. 

Більш ніж за півстоліття, з руками по лікоть в крові, вони закривають людям роти та очі.  Десятиліттями використовувана чиновниками відділу  пропаганди вульгарна, звірина та зла сила, бере свій початок у двох джерелах. Одне - це КПК, що завжди була деспотичною, інше ж - те, що китайський народ продовжує підкорятися приниженням та образам, що тривають десятиліттями і є головним джерелом  живлення цієї системи.

Втручання Центрального  відділу  пропаганди в  які-небудь  справи, що  не стосуються партії,  -   незаконно, не говорячи вже про витрати величезних сум простих платників податків. Відділ пропаганди десятиліттями живиться грошима  китайських платників податків, проте, ніколи не зробив нічого, що б принесло тим користь.

Якщо не брати закон за основу, то не буде ніякого виходу ні у пана Лі Датуна, головного редактору Bingdian, ні у китайських ЗМІ, ні у китайців. Кожен розуміє, що за умов сьогоднішнього деспотичного режиму це -найбожевільніший та похмуріший шлях, ефект від якого буде мізерним.

Проте, це - єдиний шлях, який наводить жах на верхівку відділу пропаганди та The China Youth Daily. Чому б не спробувати це? Тим самим, я пропоную, щоб пан Лі Датун підняв питання про адміністративний розгляд законності рішення Комуністичного Союзу Молоді, і цей процес буде дійсно значущим.

Я, адвокат Гао Чжишен, готовий Вас захищати! Ми можемо покластися один на одного, і ми повинні покластися один на одного. *****

Шаньбей – село на півночі провінції Шеньси в  Північно-західному Китаї.

Bingdian (Точка замерзання) - журнал-додаток до The China Youth Daily, відомий своїми аналітичними статтями, був нещодавно закритий комуністичним режимом.

Лі Датун – головний редактор Bingdian.

Гао Чжішен. Спеціально для Великої Епохи

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...