• Розкажіть світу про Суцзятунь

  • Вівторок, 14 березня 2006 року
 
В Аушвіці нацисти з людського жиру робили мило, волоссям в'язнів набивали подушки й дивани. Ми живемо в століття високих технологій, і фашисти Комуністичної партії Китаю (КПК) пішли далі нацистів, розуміючи, що набагато більше грошей можна одержати, продаючи людські органи.
 
Cуцзятунь - це концентраційний табір, де містяться більше 6 000 практикуючих Фалунь Дафа, яких вбивають, щоб витягнути їх органи, які відправляють до самих різних медичних установ. 

Суцзятунь як і Аушвіц - назавжди залишиться ганьбою для людства.

Іноді не вистачає слів описати те, на що може бути здатна людина. Ні в китайській, ні в англійській, ні в будь-якій іншій мові немає таких слів, які могли б виразити весь жах, який відбувається в Суцзятунь.

Проте, після того як ми сьогодні довідалися про те, що відбувається в Суцзятунь, прояснилися деякі речі.

Суцзятунь пропонує нам вибір між цивілізацією й варварством.

Сьогодні, як ніколи, стало ясно: з одного боку стоїть наша надія на цивілізацію, з іншого - КПК. На одній стороні - цивілізоване людство, на іншій - Суцзятунь.

Друзі китайців за межами табору довго обговорювали, як краще їм допомогти. Піти на компроміс із КПК у надії на поліпшення життя китайців? Або потрібно повністю її відкинути?

Із Суцзятунь не може бути ніяких компромісів.

Фашистські лідери КПК розуміють, що вони виступають проти цивілізації й гуманності.

Подивіться на цю маленьку, налякану групу. Коли лідери КПК відвідують столиці західних держав, то часто входять у будинки через чорний вхід. Вони навіть бояться пройти повз тих людей, які зібралися біля передніх дверей, щоб не чути про злочини КПК.

Подивіться на їх приймальню. Посольства великих держав у великих містах зазвичай розташовуються на великих дорогах у гарних місцях.

Тут, у Гонконгу, їх приймальня знаходиться на схилі біля шосе. Чому Представництво КНР знаходиться в настільки напруженому й потворному місці? Фашистські лідери КПК бояться, що навіть кілька людей можуть зібратися перед цим офісом, щоб розповісти іншим про злочини, скоєні КПК. Вони воліють залишатися в цій пітьмі, ніж вийти на світло боже.

Тільки декілька днів назад четверо комуністичних бандитів напали на офіс гонконгського представництва Epoch Times. Вони це зробили тому, що Epoch Times більше ніж будь-яка інша газета розповідає світу правду про КПК. Той напад показав наскільки КПК боїться викриття.

Ми протистоїмо КПК, допомагаючи світу ясно побачити, що це таке. Усі, хто ясно може побачити суть КПК - почувають глибоку відразу.

Розповідаючи світу правду про КПК, ми виступаємо проти варварства. Це наш обов'язок перед всім людством.

Розкажіть світу про Суцзятунь.

Ці замітки були зроблені 10 березня під час акції протесту біля представництва КНР у Гонконгу, довідавшись про концентраційний табір у Суцзятунь. Відповідно до надійних повідомлень, у цей концентраційний табір за кілька минулих років надійшли тисячі послідовників Фалуньгун, і ніхто не вийшов звідти живим. Їхні органи продають, а тіла спалюють.

Стівен Грегорі. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...