• Гао Чжішен обговорює одноразове голодування в 18 областях і містах

  • П'ятниця, 17 березня 2006 року
 
Щосуботи правозахисник Гао Чжішен бере участь в Естафеті голодування на підтримку прав людини. В суботу 25 лютого, адвокат Гао як завжди продовжив свою участь в голодуванні в своєму офісі, тоді як комуністичний режим продовжує блокувати його телефони та інтернет. Влада також викрала 13 громадських діячів, які намагалися зустрітися з правозахисником Гао. Незважаючи на серйозні перешкоди в засобах комунікації, за минулі два дні, активісти з 18 областей і міст материкового Китаю і Тайваню зуміли зв'язатися з Гао Чжішеном, щоб в суботу спільно брати участь в естафеті голодування.

Гао Чжішен говорить, що блокада КПК стала безпрецедентною. Крім безперервного стеження з боку численних агентів таємної поліції, Гао Чжішен також стверджує, що: "Сьогодні (25 лютого), до мене ніхто не міг додзвонитися. Люди з-за кордону також цілий день не могли зв'язатися зі мною по моєму мобільному телефону. Більшу частину дня мій факс також не мав зв'язку із зовнішнім світом. Мені довелося купити декілька телефонних карток, але після обіду навіть вони були відключені. Як бачимо, переслідування моєї сім'ї і мене посилилося.

25 лютого, таємна поліція біля входу в його офіс також затримала і провела допит 13 громадських діячів, які прийшли, щоб зустрітися з Гао. Серед цих людей були відомі в країні адвокати з прав людини - Сюй Чжіюн, Лі Субінь і Цинь Бін.
Після того, що сталося, адвокат Лі Субінь прислав Гао Чжішеню повідомлення, в якому йшлося: "Адвокате Гао, мені дуже шкода! Я прийшов, щоб побачитися з Вами, але зіткнувся з багатьма поліцейськими. Може нам вдасться поговорити в інший час. Правосуддя візьме гору над злом!"

Правозахисник Гао сказав: "Сьогодні, багато хто хотів прийти до мене в офіс, але я їм не дозволив. Я не хочу, щоб вони постраждали через мене. Один чоловік з міста Чженчжоу, провінції Хенань, відомий під ім'ям 'бог війни', подзвонив мені і сказав, що зміг би привести на площу Тяньаньмень близько 50 сільських жителів, щоб підтримати мене. Я сказав забудь про це, я цього не схвалюю. Він відповів: "Правозахисник Гао, я нічого не боюся. У мене забрали все, що було, тепер у мене нічого немає, навіть страху!".

18 областей і міст беруть участь в Естафеті голодування

З початку естафети голодування на підтримку прав людини 4-го лютого, китайська влада почала широкомасштабні викрадання і репресії людей, які беруть участь в даній акції, і підсилила інформаційну блокаду.

Незважаючи на таку жорстку інформаційну блокаду, досі небачену в історії Китаю, правозахисник Гао отримав підтримку зі всього світу. Він говорить: "Сьогодні, по всьому Китаю до естафети голодування одночасно приєдналися 18 областей і міст, щоб виразити свій протест проти варварських лиходійств і організованих злочинів компартії, підтримуючи таким чином як нещодавно арештованих китайців, так і групи багатостраждальних апелянтів".

Приєднуючись до естафети, в ній беруть участь наступні провінції і міста: 3 людини з провінції Хебей, 2 людини з провінції Ляонін, 7 чоловік з провінції Хенань, 3 людини з провінції Шаньсі, 4 людини з Внутрішньої Монголії, 5 чоловік з провінції Шаньдун, 3 людини з провінції Гуйчжоу, 4 людини з провінції Шааньсі, 2 людини з провінції Хубей, 4 людини з провінції Сичуань, 3 людини з провінції Сіньцзян, 2 людини з Тайваню, 2 людини з міста Пекіна, 2 людини з міста Шанхай, 16 чоловік з провінції Хейлунцзян, 1 людина з провінції Хунань, 3 людини з провінції Ганьсу, і т.д. Правозахисник Гао говорить, що ці 60 - 70 чоловік братимуть участь в голодуванні щосуботи. Крім того, правозахисник і дисидент з провінції Шааньсі - Чжань Цзянькан також висловив свій намір брати участь в естафеті голодування на підтримку прав людини кожного понеділка.

"Я керуюся принципами Всевишнього"

Гао Чжішен підтвердив, що один з ініціаторів голодування, Го Фейсюн, прийняв умови КПК і припинив участь в голодуванні, після чого зіткнувся з низкою невдач. Наприклад, по дорозі додому був вкрадений його мобільний телефон.

Го Фейсюн сказав правозахисникові Гао, що єдине, що він підтримує у відкритому листі Дін Цзиліня це "припинення естафети голодування". На що Гао відповів: "Насправді, лист Дін Цзиліня був головним чином написаний для того, щоб зупинити естафету голодування".

"Багато хто закликав мене зупинити голодування. Зараз знаходяться навіть такі люди, у яких з китайським президентом Ху Цзіньтао пов'язані особисті сподівання, і телефонують мені, щоб попросити припинити естафету голодування принаймні на час відвідин Ху Цзіньтао Сполучених Штатів. Але я не здамся незважаючи ні на що".

незважаючи на те, що адвокат Гао втратив контакт із зовнішнім світом, і майже всі його телефони та інтернет відключені, він говорить, що вже чув про зміст статті професора Юань Хунбіна "Полеміка про Гао Чжішеня".

Гао Чжішен говорить: "Мені здається, що професор Юань, так як і я, в глибині душі має ясне розуміння китайської тиранії. На даний час, у нас однакове розуміння щодо застосовуваної форми боротьби. Іноді, до мене по допомогу звертаються різні групи людей, яким я не можу допомогти. Їх турбує те, що я їм кажу. Наприклад, я сказав їм: чому впродовж стількох десятиліть, ви все ще не переконали КПК бути менш жорстокою до людей? Чому ви ніколи не замислюєтеся, що КПК зайшла так далеко? Чому кожного разу, як тільки хтось наважується сказати "НІ", ви раптово стаєте активістами? Чому ви все життя мовчали бачачи неймовірну жорстокість КПК по відношенню до людей, але як тільки відбуваються щонайменші повстання, ви починаєте виступати, неначе більше не можете терпіти? Чого ви хочете цим добитися?".

Знаходячись під величезним тиском з боку комуністичного режиму і численних людей, що намагаються переконати або звинувачують його, Гао заявляє, що крім міцної підтримки зі всього світу: "В даний час, я керуюся принципами Всевишнього".

Проте два роки тому, коли Гао Чжішен поспішав в Північний Шаньсі до ліжка вмираючої матері – він не вірив в Бога. Сьогодні ж, правозахисник Гао щиро визнає, що після двох років багатьох гірких розчарувань, він дійсно відчуває існування Бога. Крім того, кожна неділя з 13:00 до 18:00, Гао Чжішен відвідує службу в церкві Фаньчжоу, в районі Чаоян Пекіна. 26 лютого, він вирушив туди, як завжди.

Зло і насильство не можуть викорінити справедливість

Гао Чжішен говорить: "КПК приречена програти в цій битві добра проти зла. Чому? Тому що зброя в цій битві, що визначає його успіх, - це моральність і справедливість. КПК використовує підступність і помсту для боротьби. У битві проти моральності і справедливості – підступність є її смертельною зброєю. Вони помилково приймають цю війну за ту, в якій беруть участь солдати і зброя".

"Пройшло декілька років, але у вухах все ще звучить крик КПК: 'Повністю викорінити проблему Фалуньгун за три місяці'. Пройшло шість років, і КПК потерпіла повну поразку в боротьбі з Фалуньгун, і знаходиться на межі повного краху".

"Щодо цієї естафети голодування в захист прав людини, я думаю, що КПК ймовірно вважає, що зможе вирішити цю проблему за декілька днів, або найбільше за пару тижнів. Результат, навпаки, представляє вражаючий контраст їх очікуванням, тому що зло і насильство не можуть викорінити справедливість".

Англійська версія:
The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...