• У Китаї стався новий сильний підземний поштовх (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 28 травня 2008 року
 

Ще один сильний підземний поштовх силою 5,7 балу стався 27 травня в повіті Чінчуань. У результаті зруйнувалося 420 тисяч будинків, більше мільйона будівель сильно пошкоджено.

Головний штаб командування робіт для ліквідації наслідків землетрусу в провінції Сичуані повідомив, що 27 травня в другій половині дня в повіті Чінчуань і сусідній з ним провінції Шеньсі стався новий сильний підземний поштовх силою 5,7 балу за шкалою Ріхтера, в результаті якого обвалилося 420 тисяч будинків, пошкоджено 1 млн 200 тис. споруд. Інформацію про це повідомило Центральне агентство новин.

Як повідомило агентство Сіньхуа, всього від землетрусу 12 травня і подальших афтершоків у повіті Чінчуань поранено 15 453 людини, серед них 1654 - у важкому стані; обвалилося 1 млн 330 тис. будинків.

Згідно з останніми даними, жертвами землетрусу в провінції Сичуані стали 67 183 людини, близько 21 тисячі вважаються зниклими без вісті.

Бі-бі-сі повідомляє про те, що жителям провінції Сичуані загрожують також повені в результаті переповнення озера, що виникло після землетрусу. У зв'язку з цим влада евакуювала ще 80 тисяч чоловік із районів, які опинилися під загрозою затоплення.

Китайські військові протягом усієї ночі рили дренажні траншеї для того, щоб знизити рівень води в озері. Фахівці побоюються, що вода, яка наповнила озеро, може вийти з берегів і затопити довколишні населені пункти.

Близько 70 тисяч місцевих жителів уже було вивезено з потенційно небезпечних районів, передає агентство Сіньхуа.

У результаті обвалів у постраждалому регіоні, які перекрили річки, утворилися десятки таких нових озер. Деякі з них затопили довколишні села.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...