• Недавні обвали в Китаї забрали життя більше 10 чоловік

  • Вівторок, 11 березня 2008 року
 
Після сильної негоди, що вирувала в південних і центральних районах Китаю на початку року, збільшилася кількість обвалів у гірських районах країни.

9 березня в селі Танфан повіту Лудянь провінції Юньнань стався обвал, у результаті якого загинуло 5 чоловік, 2 здобули поранення. Цю інформацію повідомив сайт новин Мінбао з посиланням на повідомлення влади повіту Лудянь.

3 березня влада повіту Юньлун автономного району Дамайбайцзу провінції Юньнань підтвердила, що в селі Цаоцзян на незаконній шахті по видобуванню олов'яної руди через зсув гірського масиву стався обвал, у результаті якого загинуло 7 чоловік, одного вдалося врятувати. З приводу незаконного видобутку корисних копалини збуджено кримінальну справу. Інформацію про це повідомило Центральне агентство новин.

Рано вранці 27 лютого в селі Цзюхепін повіту Цзичжоу провінції Шансі стався обвал. Сім'я з 6 чоловік була живцем похована у своєму житлі. На другий день уранці рятувальникам удалося витягнути трупи всіх шістьох чоловік. Наймолодшому з них було всього 6 років. Про це повідомив сайт новин Мінбао.
Підписатися:

Коментарі