• У провінції Юньнань почалася нова хвиля снігопадів

  • Понеділок, 18 лютого 2008 року
 
Управління внутрішніх справ провінції Юньнань повідомило, що від нової хвилі снігопадів з дощем вже постраждало 10 млн чоловік.
 
За статистикою управління внутрішніх справ провінції Юньнань на 16 лютого відомо, що від нової хвилі пониження температури і снігопадів, яка почалася 12 лютого, загинуло 12 чоловік, четверо пропали без вісті, 3 900 чоловік отримали поранення або ж захворіли.

Провінційне дорожнє управління повідомило, що по всій провінції заблоковано 14 000 км. доріг, серед яких 265 км. швидкісних магістралей. 17 лютого з великими труднощами проїзду зіткнулися 12 000 туристів.

Особливо сильно постраждало м. Чуцзін, в якому в багатьох місцях від зниження температури і опадів, обледеніли і обірвалися електродроти, 80% населення міста залишилося без світла.

17 лютого головний метеоцентр Китаю повідомив, що в найближчі три дні на північному заході провінції Юньнань будуть середні і сильні опади у вигляді снігу з дощем. Така ж погода очікується і в локальних районах Тибету, провінціях Цинхай і Кансу. Про це повідомила радіостанція ВВС.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...