• Китай продовжує потерпати від сильної негоди (фото)

  • Понеділок, 4 лютого 2008 року
 

Короткі зведення новин з Китаю за 2-3 лютого, пов'язані з безперервними сильними снігопадами.

2 лютого через сильну негоду на трасі, що проходить від провінції Гуандун до провінції Гуансі, утворилася автомобільна пробка з понад 25 тисяч машин, в яких знаходиться більше 49 тисяч чоловік. Через слизьку і нерівну дорогу автомобілі пересуваються з швидкістю менше 20 км. за годину. Про це повідомив сайт «Мінбао».

2 лютого на вокзалах в м. Гуанчжоу додалося ще більше людей, які чекають своїх поїздів. Кількість людей перевищило 300 тисяч. Відділення міліції м. Гуанчжоу повідомило, що один робітник з провінції Хубей під час сильної тисняви на вокзалі впав і був затоптаний на смерть. Медикам не вдалося його врятувати. Голова КПК і головнокомандуючий армією Китаю Ху Цзінтао віддав наказ, щоб на вокзали в м. Гуанчжоу послали 1500 солдатів у бронежилетах з місцевого гарнізону для підтримки порядку.

Сильні снігопади в Китаї все ще тривають. 2 лютого Гідрометцентр повідомив, що снігопади триватимуть приблизно до 6 лютого (переддень китайського Нового року), а потім поступово підуть на спад і припиняться.

Міністерство внутрішніх справ Китаю повідомило, що за станом на 2 лютого, район стихійного лиха розширився на 18 провінцій і міст, по всій країні від негоди постраждало понад сто мільйонів чоловік; померло 60 чоловік (не рахуючи загиблих в аваріях на дорогах); двоє пропали без вісти; понад 200 тисяч хворих і таких, що потребують термінової медичної допомоги.

По всій країні постраждало 7 млн 270 тис. чол, 800 га сільськогосподарських культур. Економічний збиток оцінюється в 7 млрд 700 млн доларів.

Через перебої з транспортом і електрикою, скоротилося виробництво і доставка продуктів, що спричинило сильне підвищення цін. У деяких районах ціни на основні продукти зросли в 5-8 разів.

Як повідомив сайт «Мінбао», 3 лютого в одному з районів м. Нанкін не витримавши ваги снігу з льодом, обвалився навіс заправної станції, внаслідок чого 4 людини загинули, 16 отримали поранення, з них двоє знаходяться у важкому стані.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...