• У потерпілих від землетрусу в Китаї районах виникла загроза епідемій

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 травня 2005 року
 
Кількість загиблих від землетрусу наближається до 20 тисяч чоловік. Влада побоюється, що в потерпілих районах можуть виникнути епідемії.

Сьогодні вже 4-й день після основного підземного поштовху в провінції Сичуань, в найбільш постраждалих районах не припиняються дощі. У повіті Веньчуань почалися локальні спалахи краснухи у дітей. Їм терміново необхідні ліки. Цю інформацію повідомив сайт «Мінбао» з посиланням на місцеве телебачення Сичуаня.

Агентство Синьхуа також повідомило, що за словами заступника губернатора провінції Сичуань Лі Ченюня, з'явилася також небезпека виникнення різних епідемій, пов'язаних із трупами загиблих, що почали розкладатися, і що якщо почнеться епідемія, то ситуація ще більше ускладниться.

Центральне агентство новин повідомило, що за станом на 16 годину 15 травня вже підтверджено 19 509 загиблих від землетрусу.

У повідомленні з посиланням на агентство Синьхуа мовиться, що від землетрусу постраждало 18 міст провінції Сичуань, кількість загиблих зросла до 19 509 чоловік, 102 103 людини поранено, 12 323 людини заблоковано під розваленими будівлями. На сьогодні вже врятовано 13 465 чоловік.

Влада провінції Сичуань повідомила, що вже відновлений зв'язок у повіті Веньчуань. Уряд виділив на рятувальні роботи 670 млн юанів ($95 млн).

Управління з надання допомоги потерпілим від стихійних лих провінції Сичуань вже направило в потерпілі райони 140 машин із продовольством. Проте цього вкрай не достатньо і необхідно ще додати зусиль у цьому напрямі - мовиться в повідомленні.

За повідомленням газети Asia Times з посиланням на агентство Синьхуа, постраждалі райони розташовуються на території площею 650 тис. кв. км., серйозно постраждали 44 повіти, 1061 селище, в яких проживали близько 20 млн. чоловік.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...