• Сильна злива затопила деякі райони провінцій Гуандун і Гуансі (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2008 року
 
За один день 4 травня в окремих районах провінцій Гуандун і Гуансі пройшли сильні зливи, що викликали повені в деяких районах.

4 травня в другій половині дня в м. Наньнін провінції Гуансі пройшла сильна злива. За годину в місті випало 106 мм опадів. Злива затопила все місто, в окремих місцях рівень води досяг 80 см.

Як повідомила газета China News, злива почалася раптово приблизно о 15 годині 4 травня. Видимість на дорогах знизилася практично до нуля, водії автомобілів увімкнули фари далекого світла, але транспорт практично весь зупинився.

Сильна злива також пройшла вранці 4 травня в районах м. Бейхай провінції Гуандун. В окремих селищах кількість опадів становила 282 мм. Синоптики сказали, що за кілька годин випала 1/5 частина річних опадів у цьому районі.

Співробітник головної метеорологічної станції провінції Гуансі Су Жун розповів, що сильні дощі на півночі провінції є результатом взаємодії холодного повітря південних районів Китаю з теплим повітрям південно-західних районів.

Фахівці метеослужби кажуть, що в локальних районах провінції Гуансі зливи поступово посилюються і що всім відповідним інстанціям уже дано вказівки вжити термінових заходів, щоб максимально запобігти можливій шкоді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...