• У потерпілій провінції Сичуань не припиняються підземні поштовхи (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Неділя, 18 травня 2008 року
 
Кількість загиблих від землетрусу в провінції Сичуань вже перевищила 22 тис. чоловік. У зоні лиха не припиняються залишкові поштовхи. Прем'єр Вень Цзябао сказав, що цей землетрус набагато руйнівніший, ніж землетрус у м. Таньшань, що стався 30 років тому.

За станом на 16 травня влада провінції Сичуань підтвердила, що від землетрусу, що стався 12 травня, загинуло 22 069 чоловік, з яких 364 людини загинули в провінції Ганьсу; 168 669 чоловік поранено, з них 7040 чоловік із провінції Ганьсу.

Радіо Бі-Бі-Сі повідомило, що в провінції Сичуань на південному заході Китаю без даху над головою залишилося близько 5 млн. чоловік.  У повідомленні також мовиться, що в п'ятницю (16 травня) у тій же провінції стався ще один підземний поштовх силою 5,5 бали, його епіцентр знаходиться на глибині 10 км. В результаті нового поштовху сталися обвали і в деяких районах знову порушений тільки недавно відновлений зв'язок.

За даними сейсмічного бюро провінції Сичуань, за станом на 12 годину ночі 16 травня, вже зафіксовано 4432 залишкових поштовхи, найсильніші з яких складають 6,5 бали; зафіксовано понад 10 поштовхів силою більше 5 балів за шкалою Ріхтера.

Китайські ЗМІ повідомляють з посиланням на чиновників сейсмічного бюро, що ті будівлі, які встояли під час найсильнішого поштовху, що стався у понеділок, в результаті численних залишкових поштовхів повністю перетворилися на руїни.

За словами прем'єр-міністра КНР Вень Цзябао, який прибув у потерпілі райони, цей землетрус за силою руйнувань перевищив землетрус, що стався в 1976 р. у м. Таньшань (тоді загинуло 240 тис. чоловік - прим. автора).

Лікарі лікарні Хуаси кажуть, що зараз до них привозять поранених, які провели під розвалинами будівель довгий час, у них починається газова гангрена. Вже зафіксовано 4 таких випадки. Інформацію про це повідомило Центральне агентство новин.

Влада провінції Сичуань припускає, що кількість загиблих від землетрусу може перевищити 50 тисяч чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...