• Зворушливі історії тих, хто вижив після землетрусу в Китаї

  • Вівторок, 20 травня 2008 року
 
Рятувальники розповідають дивовижні історії людей, що вижили після землетрусу в китайській провінції Сичуань, яких їм удалося врятувати з-під уламків будівель.

Згідно з останніми даними, в результаті землетрусу, який стався 12 травня з епіцентром у м. Веньчуань провінції Сичуань, загинуло й пропало без вісті більше 71 тис. чоловік.

Вагітна жінка вижила після 50-годинного перебування під заваленим будинком

Будинок, побудований близько десяти років тому в м. Цзянянь, обвалився відразу, як тільки стався землетрус. Чжан Сяоянь, будучи на 8-му місяці вагітності, жила зі своєю матір'ю на шостому поверсі. Вони перебували під уламками будинку протягом 50 годин. 14 травня їх витягували з-під завалу рятувальники.

Врятовано 11-річну дівчинку, яка була під руїнами чотири доби

ЗМІ материкового Китаю повідомили, що щонайменше 400 дітей були похоронені під уламками будівлі початкової школи, що завалилася під час землетрусу в повіті Іньсю.

15 травня о 10.40 - через 63 години після землетрусу, в купі розвалин була знайдена четвертокласниця Чжан Чуньмей.

За словами вчителя Тан Юнчжуна, він знайшов дівчинку за три дні до того, як її знайшли рятувальники. Тан намагався бути поблизу і розмовляти з Чжан, а також передавав їй їжу та воду через щілину в завалах.

Тіла трьох загиблих дітей під завалами поряд із Чжан почали розкладатися. Вчитель морально підтримував дівчинку, кажучи, що її скоро врятують.

Лікарі, які оглянули Чжан, повідомили, що, можливо, їй доведеться ампутувати ногу, але сама дівчинка, точно виживе. Її направили в м. Ченду на лікування.

Учитель, рятуючи чотирьох школярів, прикрив їх своїм тілом

Учитель середньої школи Тань Цюцянь із селища Ханьван міста Деянь, пожертвував своїм життям, рятуючи чотирьох школярів. "Його знайшли роздавленим плитою перекриття з розпростертими по столу руками, під яким було четверо школярів", - розповів рятувальник. Учитель загинув, але діти вижили.

У центральній школі селища Шифанхунбай міста Деяня молодий учитель на ім'я Тан Хун міг би легко вибратися з будівлі, тому що він перебував на першому поверсі. Проте коли рятувальники знайшли його, він, обіймаючи одного зі школярів, закривав своїм тілом ще кількох інших.

Тан загинув у завалах, але школярі, яких він закрив своїм тілом, вижили. Йому було трохи більше 20 років. У нього залишилося 7-місячне дитя.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...