• У Китаї кількість загиблих від землетрусу перевищила 51 тисячу чоловік (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 травня 2008 року
 
За даними на 10 годину ранку 22 травня, від землетрусу в китайській провінції Сичуань загинуло понад 51 тис. чоловік. Прем'єр-міністр Вень Цзябао в другій половині дня знову відвідав постраждалі райони. Численні біженці з сильно постраждалих районів живуть на стадіоні м. Меньян.

Згідно з офіційною інформацією, в результаті землетрусу поранено 188 421 людина; без вісти пропало 29 328 чоловік. За даними звіту міністерства охорони здоров'я КНР, загальна кількість потерпілих від землетрусу, яким була надана медична допомога в лікарні, складає 68 608 чоловік, виписано з лікарень 28 497 чоловік, померли у лікарнях 3444 людини. Зараз у лікарнях на лікуванні знаходиться 33 665 чоловік, переведено для лікування в інші провінції 3002 людини.

На зборах політбюро ЦК КПК, що пройшли у першій половині дня 22 травня, розроблялися заходи зниження втрат від підземних поштовхів, що тривають, а також розподіл жителів постраждалих районів. Голова китайської компартії Ху Цзіньтао підкреслив, що потрібно продовжувати рятувальні роботи, щоб врятувати якомога більше людей.

У другій половині дня прем'єр міністр Вень Цзябао прилетів у м. Меньян, а звідти на вертольоті полетів подивитися яка ситуація в інших постраждалих районах.

Багато жителів районів провінції Сичуань, які знаходяться близько до сейсмічно активних зон, переїхали в м. Меньян, у якому поки порівняно спокійно, і живуть на стадіоні. Багатьом не вистачає наметів, і вони сплять просто неба і в приміщенні стадіону. Їм постійно підвозять продовольство, речі та медикаменти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...