• Кількість жертв землетрусу в Китаї безперервно зростає (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 14 травня 2008 року
 
На цей час вже підтверджено 12 012 загиблих від землетрусу. У м. Меньян під розвалинами знаходяться близько 20 тис. чоловік. Перша рятувальна бригада прибула в один із найбільш потерпілих повітів.

За даними на 13 травня на 20:30 за пекінським часом, в м. Меньян провінції Сичуань, яке потерпіло від залишкових поштовхів землетрусу, кількість загиблих складає 4140 чоловік; зниклих без вісти - 824; під розвалинами заблоковано 18 692 людини; поранено 12 505 чоловік. У місті немає електрики, газу і не працює зв'язок.

Ситуація у двох повітах провінції Сичуань, які постраждали найбільше, поки не відома.

Як повідомила Бі-Бі-Сі, через 34 години після основного підземного поштовху, в повіт Меньчуань - один із повітів, що знаходяться в епіцентрі землетрусу, - прибула перша рятувальна бригада.

Місцева влада повідомила, що на цей час підтверджено 500 загиблих, і що найсерйозніших руйнувань зазнали села, які знаходяться поряд з повітом Меньчуань. Близько 60 тис. жителів повіту весь цей час були повністю відірвані від зовнішнього світу.

У цьому районі як і раніше тривають підземні поштовхи, які досягають сили 6 балів.

У повідомленні також йдеться, що понад 4 млн жителів м. Ченду, побоюючись нового землетрусу, вже другу ніч сплять на вулиці.

За неповною статистикою, наразі вже підтверджено 12 012 загиблих від землетрусу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...