• Китайська компартія дозволила іноземним рятувальникам приїхати в постраждалі від землетрусу райони (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 15 травня 2008 року
 
За даними китайського чиновника, кількість жертв землетрусу вже наближається до 20 тисяч чоловік. Китайська компартія нарешті дозволила іноземним рятувальникам прибути в зону лиха для надання допомоги, проте як і раніше не пускає рятувальників із Тайваню.

Радіо "Голос Америки", повідомило з Вашингтона, що за даними китайських чиновників, у результаті землетрусу в провінції Сичуань сильно постраждали близько 400 гребель і водосховищ. Китайський чиновник із провінції Сичуань також повідомив, що кількість загиблих становить уже більше 19 500 чоловік.

Китайська компартія, яка досі під різними приводами не дозволяла рятувальним бригадам з інших країн приїхати для надання допомоги, сьогодні (15 травня), нарешті повідомила Японію та Англію, що вони можуть направити своїх людей у постраждалі райони. Сьогодні англійські рятувальники прибудуть у провінцію Сичуань. З моменту землетрусу вже минуло більше 72 годин, шанси витягнути з-під уламків живих людей стають усе меншими. Про це повідомило "Китайське радіо".

У повідомленні також було сказано, що рятувальники і медики з Тайваню, які територіально розташовані ближче за всіх до постраждалих районів і в яких немає мовного бар'єра в Китаї, досі не отримали згоди уряду компартії на в'їзд до континентального Китаю для надання допомоги. Китайська влада посилаються на те, що умови для цього ще не дозріли, проблеми з транспортом і таке інше.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...