• Як швидко вилікувати ангіну засобами Східної медицини

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 25 травня 2016 року

Ангіна — поширене захворювання, як у дітей, так і дорослих. Чи можна вилікувати ангіну, не вдаючись до кардинальних засобів? У Східній медицині є свої ліки — прості та ефективні.

Східна медицина пропонує методи лікування багатьох захворювань, як рідкісних, так і поширених. При цьому її погляди на основні методи лікування істотно різняться в порівнянні з сучасною медициною.

Використовуючи підхід «немає органу — немає проблем», багато лікарів рекомендують «лікувати» хронічні форми ангіни або тонзиліту видаленням мигдалин. Наслідки цього можуть бути дуже неприємними — замість запалення мигдалин буде запалюватися задня стінка гортані — хронічний фарингіт.

Лікар східної медицини зробить інакше — він дослідить організм у цілому і знайде корінь нездужання, який може бути прихований дуже глибоко. Для лікування буде призначено масаж акупунктурних точок або голкотерапія, або лікарські трави, які мають антисептичні та протизапальні властивості і є натуральними антибіотиками. Деякі з цих трав можна знайти тільки в Тибеті і Китаї, але є і такі, які більш доступні.

Способи та методи лікування ангіни в Східній медицині

1. Масаж біоактивних точок:

- точки і-пін розташовані в западинах під мочками вух;

- точки шао-шан — у променевого кінця кореня нігтя великого пальця, зовні від нього на 0,3 см;

- точки шан-ян — на зовнішньому нижньому куті нігтя вказівного пальця;

- точки хе-гу — на тильному боці кисті безпосередньо на опуклості між великим і вказівним пальцем, у верхній частині м'яза, який виступає при з'єднанні великого і вказівного пальця;

- точка тян-ту — на середній лінії шиї, в яремній западині.

Кожну точку масажувати протягом трьох хвилин 3—4 рази на день.

2. Відвари і розчини для полоскання горла.

- Корінь бадану — сильний натуральний антисептик. Візьміть корінець завдовжки 2—3 см, подрібніть і прокип'ятіть 10 хв у 200 мл води. Кип'ятіть на середньому вогні, додайте воду до 200 мл у міру випаровування. Коли відвар трохи охолоне, полощіть їм горло протягом дня щогодини.

- Календула і ромашка також відмінно знімають запалення з горла. Для приготування відвару 1 ст.л. календули або ромашки заварити склянкою окропу. Щільно закрити ємність, дати настоятися 2 години. Полоскати горло 4—5 разів на день.

- Яблучний оцет. 1 ч.л. оцту розбавте водою (1 стакан) і полощіть горло протягом дня щогодини.

3. Алое — шматочок листка цієї рослини витягує гній (за гнійної ангіни) і покращує стан слизових оболонок. Після полоскання відваром трав покладіть за щоку шматочок листка алое. За хронічного тонзиліту алое можна класти за щоку на ніч. Використовуйте листя рослини, якому більше 3 років і перед застосуванням витримуйте в холодильнику 1,5—2 тижні: це покращує протизапальні властивості алое.

За матеріалами a-flu.com.ua.

Дізнайтеся про заповіді східної медицини для підтримання здоров’я і які акупунктурні точки потрібно масажувати за нежиті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...