• Київ обігнав за репутацією Москву, та поступився Санкт-Петербургу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 23 лютого 2015 року
Київ потрапив до сотні найбільш привабливих міст світу за версією американської консалтингової компанії ReputationInstitute, йдеться у даних, оприлюднених на сайті організації.

Київ потрапив до списку міст зі слабкою репутацією, однак сама присутність української столиці в цьому списку вже є позитивом, відмічають деякі експерти. Зокрема, про це сказав Валерій Кодецький в інтерв’ю для видання «Публичные люди».

Найвищі позиції у рейтингу зайняли міста, які учасники дослідження могли б порекомендувати для відвідування, життя, роботи, вкладання інвестицій та для того, щоб купувати товари місцевого виробництва.

При складанні рейтингу враховувались, зокрема, зовнішня привабливість міста, те, які відомі люди походять із нього, чи ефективна у місті влада, чи безпечне воно, яка в ньому інфраструктура, а також яка в ньому проводиться соціальна, економічна та екологічна політика. Враховувались також економічні показники міста.

До першої десятки рейтингу увійшли Відень, Мюнхен, Сідней, Флоренція, Венеція, Осло, Ванкувер, Лондон, Барселона та Монреаль. Ці міста стали лідерами у групі з 31 міста із найсильнішою репутацією.

Ще 25 міст віднесли до групи із середньою репутацією, а ще 40 — до міст із слабкою. У списку останніх Київ опинився на 90 місці із 98, обійшовши Боготу, Каїр, Карачі, Мехіко, Москву, Нью-Делі, Мумбай та Каракас. Незначно поступився Київ, зокрема, Джакарті, Тель-Авіву, Пекіну, Стамбулу, Бухаресту і Санкт-Петербургу.


Читайте також:
В столиці відкрито першу вітчизняну електрозаправку
Потримані авто в Україні продають дорожче за нові
В Києві оприлюднили інформацію про 45 незаконних будівництв
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...