• Українець може полетіти на Марс

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 18 лютого 2015 року
Українець Сергій Якимов може полетіти заселяти Марс — він пройшов суровий відбір із 200 тисяч чоловік з усього світу і опинився в сотні потенційних колонізаторів. Із них виділять команду з 24 чоловік, які і полетять на Червону планету.

Найближчим часом інженер за освітою Сергій Якимов в рамках проекту Mars One може поїхати до Нідерландів і взяти участь в програмі спеціальної підготовки, де, як передбачається, організатори проекту будуть стежити за тим, як учасники уживаються один з одним, пише «Сегодня».

Про космос Сергій мріяв із юних років — він народився у сім’ї військового і в школі захоплювався космонавтикою та авіамоделюванням. Пізніше поступив до КПІ на факультет авіаційно-космічних систем за спеціальністю «системи управління літальними апаратами». Після навчання працював інженером в Інституті космічних досліджень, займався документацією по проектах, пов’язаних із супутниками, потім писав програми для сервісів обробки інформації із супутників. Не так давно звільнився через невисоку заробітну платню в установі.

Політ на Марс та його заселення Сергій називає початком нової ери і говорить, що технології не стоять на місці, і рано чи пізно їм вдасться повернутись на Землю.

Загалом планується, що найближчим часом із 100 чоловік будуть відібрані 24 для польоту, які поділять на групи по 4 космонавти. Кожні 2 роки на Марс будуть запускати одну «четвірку».


Читайте також:
Занурившись у мобільний, чоловік не помітив кита
У НАСА винайшли алгоритм отримання надзвичайно точних знімків Титана
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...